
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Karmann Ghia
Coupé
€ 24.950197193.234 km
Handmatig
Benzine
Coupe
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 1 december 1971 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
Omschrijving
VW Karmann Ghia Coupé 1971 - Compleet gerestaureerd!
Volkswagen Karmann Ghia Coupé
- Kenteken: AM-61-10
- Merk: Volkswagen
- Model: Karmann Ghia
- Tellerstand: 93234 KM
- Carrosserievorm: Coupé
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 1971
- Transmissie: Handgeschakeld 4
- Kleur: grijs Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1600 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 37 kW / 50pk
- Aantal zitplaatsen: 4
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Exterieur
- Metaalkleur
- Sportvelgen
Infotainment
- Radio CD speler
Wij vinden dit stiekem wel de meest gave kleur voor een Karmann, niet dat andere kleuren niet goed genoeg zijn, maar deze Ghia in deze kleur met prachtig zwart interieur schreeuwt erom om flink om zijn oren te krijgen en na een stevige rit over lands wegen met een laagje stof en zand weer op de oprit te parkeren. De sportieve wielen, fantastische carrosserie en uitstekende techniek maken van deze Karmann Ghia een echte rijders auto!
En die grondige restauratie werd door een taxateur bevestigd met een taxatiewaarde van 32.000,- Euro. En dat is zo een beetje het maximale wat je met een coupé kan halen. Een proefrit die we tussen de buien door konden doen, bevestigde het goede voorgevoel.
De 4 cilinder Boxer motor is goed bij de les, en al lijkt 50 PK niet veel...dat komt in deze Karmann wel heel goed tot zijn recht. Je kan de Karmann echt sportief rijden zonder dat je over een grens gaat. De schijfremmen zorgen voor tijdig bijremmen voor een bocht en de nog verse rubbers geven de coupé een prima wegligging mee.
Het prachtige interieur met comfortabele stoelen met zwart stof én voorzien van hoofdsteunen zit niet alleen lekker maar het staat de coupé echt goed. Het dashboard is in zeer goede staat, meezingen kan met de fijne audio installatie.
Nu te koop bij VW Classics voor 24.950,- Euro
VW Classics BV
Boerenkamplaan 58
5712 AG Someren
0493-470060
info@vwclassics.nl
www.vwclassics.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.600 cc |
| Max. vermogen | 37 kW (50 pk) |
| gewicht | 930 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
Opties
VW Classics
Boerenkamplaan 585712 AG Someren


























