
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Karmann Ghia
Coupé
€ 27.500197049.153 km
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 1 februari 1970 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
Omschrijving
Schitterende VW Karmann Ghia Cabrio - Unieke kleurstelling!
Volkswagen Karmann Ghia Coupé
- Kenteken: PM-64-78
- Merk: Volkswagen
- Model: Karmann Ghia
- Tellerstand: 49153 KM
- Carrosserievorm: Cabrio
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 1970
- Transmissie: Handgeschakeld 4 bak
- Kleur: groen
- Kleurnaam: Iris Grün
- Bekleding:
- Kleur interieur: beige
- Motorinhoud: 1200 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 25 kW / 34pk
- Aantal zitplaatsen: 4
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Exterieur
- White wall banden
Infotainment
- Navigatiesysteem
Interieur
- FM/AM Radio
- Microvezel bekleding
Zojuist ingeruild, en nu te koop bij VW Classics! Deze prachtige Karmann Ghia Cabriolet heeft een prachtige kleur Iris Grün. Samen met de nieuwe stoffen beige kap een perfecte combinatie welke deze Karmann een geweldige uitstraling geeft.
De nieuwe bekleding - uiteraard ook beige van kleur - is in perfecte conditie met fijn zittende stoelen. Het klassieke dashboard is in uitstekende staat, een Apple carplay zit er keurig op gemonteerd en kan verwijderd worden. Wij vinden het echter niet misstaan en reuze handig.
Het "ivoren" stuurwiel is nieuw en in perfecte conditie. Technisch is de Karmann zeer goed onderhouden, en recent voorzien van nieuwe banden. We hebben uiteraard deze klassieker helemaal voor je nagekeken.
Onbezorgd de zomer in met deze unieke cabriolet, een kleur die je zeer zelden ziet. De 1200 boxer is sterk genoeg om je overal te brengen waar je heen wil!
27.500 euro, inruil is mogelijk.
VW Classics BV
Boerenkamplaan 58
5712 AG Someren
0493-470060
info@vwclassics.nl
www.vwclassics.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.200 cc |
| Max. vermogen | 25 kW (34 pk) |
| gewicht | 860 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.200 kg |
Opties
VW Classics
Boerenkamplaan 585712 AG Someren















