

Volkswagen Golf
2.0 TFSI GTI MILLTEK / CLIMA / CRUISE / CARPLAY
€ 5.4952005265.667 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 april 2005 |
| APK | 8 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Het zijn de unieke kwaliteiten van een Volkswagen die zorgen dat hun berijders zo trouw zijn aan het merk. Dat blijkt ook weer bij deze Golf, met zijn doordachte ontwerp en zijn hoogwaardige bouwkwaliteit. Zoals het een echte Volkswagen betaamt, verkeert deze Golf in uitstekende conditie. Een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. De sportstoelen houden u en uw bijrijder goed op z'n plek tijdens het accelereren en bij het nemen van scherpe bochten. Verder is de Volkswagen uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, dakspoiler, getint glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Volkswagen zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Meer rijcomfort en minder brandstofgebruik? Even de cruise control instellen en dan ontspannen rijden! Ook automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes, boordcomputer en lederen versnellingspook horen tot de voorzieningen op deze auto.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Golf is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Zodra een van de banden spanning verliest, geeft het bandenspanningscontrolesysteem een waarschuwingssignaal. Deze Volkswagen Golf is voorzien van Brake Assist, die extra remkracht geeft bij een noodstop.
Interesse voor deze Volkswagen Golf? Kom 'm dan van dichtbij bekijken. We maken graag een afspraak.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Laadvermogen: 557 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Wij werken met scherpe meeneemprijzen echter is inruil en financiering mogelijk, op laatste prijzen en onzinnige biedingen word niet gereageerd!
Zolang onze auto’s online staan zijn die nog te koop!
Wij zijn een BOVAG erkend bedrijf!
Wij bieden de mogelijkheid om te kiezen voor onze scherpe meeneemprijs, of aanvullende zekerheid.
Let op: deze garantie zit er niet standaard bij
Auto99 "Basic" Pakket
Pakket Basic bevat de volgende componenten:
• Vernieuwde APK.
• Technische inspectie.
• Afleveringsbeurt
• Nationale Autopas (kilometerhistorie)
• Vrijwaring van eventuele inruilauto
• 3 maanden comfort garantie max 3000km op de draaiende delen van de motor en versnellingsbak m.u.v voertuigen boven de 200.000km
• Prijs: € 0.00,- (Inbegrepen bij vraagprijs)
Auto99 "Comfort" Pakket
Pakket Comfort bevat de volgende componenten:
• Nieuwe APK
• Nationale autopas (kilometerhistorie)
• Vrijwaring van eventuele inruilauto
• Afleveringsbeurt
• Technische Inspectie
• 6 maanden comfort garantie max 9000km op de draaiende delen van de motor en versnellingsbak m.u.v voertuigen boven de 200.000km (ook binnen uw eigen woonplaats)
• Prijs: € 695,-
Auto99 "Safe" Pakket
Pakket Premium bevat de volgende componenten:
• Nieuwe APK
• Nationale autopas (kilometerhistorie)
• Vrijwaring van eventuele inruilauto
• Afleveringsbeurt
• Technische Inspectie
• 12 maanden Bovag garantie (ook binnen uw eigen woonplaats) m.u.v voertuigen boven de 200.000km
• Prijs € 999,-
• 20 liter brandstof bij aflevering.
U bent van harte welkom voor een overtuigende proefrit. Bel 013-7370079 of mail altijd eerst voor een afspraak, zodat wij u kunnen verzekeren dat de auto voor u klaar staat. indien we telefonisch niet bereikbaar zijn bericht ons via WhatsApp op nummer +31137370079.
Graag tot ziens!
Disclaimer. Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Is voor u een optie belangrijk, dan adviseren wij u hier specifiek naar te vragen.
Heeft u iets om in te ruilen stuur ons dan foto's via whatsapp of per mail!
info@auto99.nl
+31137370079
Voorkom teleurstellingen door van tevoren even te bellen of de desbetreffende wagen nog beschikbaar is.
Auto99 B.V.
Lange wagenstraat 19
5126BA Gilze
Tel: 013-7370079
E-mail: info@AUTO99.nl
Wij zijn aangesloten bij de BOVAG
met vriendelijke groet
team Auto99
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 147 kW (200 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.200 x 1.760 x 1.490 mm |
| gewicht | 1.303 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.860 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Inhoud bagageruimte | 350 - 1.305 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,2 s |
| Actieradius | 687 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,0 l/100km (1 op 9,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| CO2-uitstoot | 192 g/km |
| Energielabel | D |





