

Volkswagen E-Golf
E-DITION Digi Dash/ACC/Camera/Park Assist
€ 12.950202055.185 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 november 2020 |
| APK | 31 december 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 45.375 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 177 - € 193 |
Bij ons geen verborgen kosten – gewoon eerlijk en duidelijk!
De prijs die u ziet, is de prijs die u betaalt. Geen afleverkosten, geen verrassingen.
✔ Inclusief nieuwe APK
✔ Inclusief tenaamstelling
✔ Inclusief BPM
✔ Inclusief luxe kentekenplaten
Zo weet u altijd precies waar u aan toe bent: transparant, zorgeloos en vertrouwd autorijden.
Volkswagen e-Golf E-DITION Digi Dash/ACC/Camera/Park Assist
Pakket: Winter pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
*** Volkswagen e-Golf 7.5 Facelift — Luxe Uitvoering Volledig Bomvol Opties ***
Het maakt niet uit of u binnen of buiten de stad rijdt. Het rijbereik van deze elektrische Volkswagen e-Golf biedt u alle vrijheid om te gaan en te staan waar u wilt. Fiscaal aantrekkelijk is de elektromotor, waarmee u niet alleen stil maar ook uitermate pittig kunt rijden. Het zijn de degelijkheid van de constructie en de doordachtheid van het ontwerp die ervoor zorgen dat een Volkswagen jarenlang begeerlijk blijft. Zoals deze e-Golf, bijvoorbeeld. In de winter wordt het echt genieten met de stoelverwarming. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
In één oogopslag heeft u alle benodigde functies onderweg in beeld, dankzij het slim ingedeelde digitale dashboard. Ongelukken of parkeerschade? Dat gebeurt u niet meer, met de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. U bedient het full map navigatiesysteem en het audio-installatiesysteem via knoppen op het stuur. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. Omdat u nu eenmaal niet overal ogen heeft, is deze Volkswagen e-Golf voorzien van een achteropkomend verkeer waarschuwing die registreert wanneer de afstand tot uw achterligger te krap is. Ook automatische airconditioning, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en isofix-aansluiting zijn aan boord.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen e-Golf samen. Het forward collision warning-systeem waarschuwt indien een botsing dreigt met een voorliggend of tegemoetkomend voertuig. Met de vermoeidheidsassistent bent u ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze. Ook helpen het dodehoekdetectie, hill hold functie, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Ben je op zoek naar een rijk uitgeruste e-Golf die zich onderscheidt van de rest? Kom hem gerust bekijken en ervaar het zelf tijdens een proefrit. Interesse? Stuur gerust een bericht.
Auto Den Haag
Wolweversgaarde 4
2542AT 's-Gravenhage
06 19199395
youngtimerbv@gmail.com
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 290 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.270 x 1.800 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.515 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.020 kg |
| Inhoud bagageruimte | 341 - 1.231 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 231 km |
| Energielabel | A |





