

Volkswagen Golf
Variant 1.2 TSI Comfortline BlueMotion
€ 3.8502011242.496 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 november 2011 |
| APK | 8 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 26.532 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Cruise/ Climate Controle/ Navigatie/Donker glas achterzijde /Trekhaak. APK 08-07-2027!!
Volkswagen Golf Variant 1.2 TSI Comfortline BlueMotion
Pakket: Executive pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Voor meerdere grote haarscherpe foto's zie onze website.Toets via Google ( otter roden)
TEL 06-55821400. www.deotterautosroden.nl
Voor je gezin, je werk of gewoon lekker voor jezelf: een onvervalste Volkswagen. Volkswagen-rijders weten het: een VW is gebouwd voor duurzaamheid en deze Golf Variant ziet er dan ook uit als nieuw. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde versnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. In deze Volkswagen profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Het navigatiesysteem geeft duidelijke instructies. Zo komt u veilig en vlot aan waar u moet zijn. U verwacht natuurlijk electronic climate control in deze auto, en die is er dan ook. Er is ook cruise control aan boord, om met een constant tempo ontspannen en zuinig te rijden. Ook isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer horen tot de voorzieningen op deze auto.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Autorijden wordt steeds eenvoudiger. Wat dacht u bijvoorbeeld van de hill hold control? Onbeweeglijk stilstaan op een hellend vlak gaat volledig automatisch.
Lijkt deze Volkswagen u wat? Neem dan nu contact op voor een afspraak of een proefrit! TEL 0655821400!!
WORD GELEVERD MET NIEUWE PASVORM MATTENSET !!
APK 08-07-2027!!
ONDERHOUDSBOEKJES TER INZAGE VIA DE FOTO SERIE!!
Een auto bekijken en een proefrit maken kan na sluitingstijd alleen bij serieuze interesse.
tenaamstelling kunnen wij dan ook gelijk voor u regelen, ook buiten kantoor uren .
Een financiering regelen, en of van te voren uitrekenen kan op onze website ( onder koptekst diensten).
Ook kunt u onder deze koptekst uw autoverzekering regelen, u krijgt dan iemand aan lijn, die u alles kan uitleggen!!
AL ONZE ADVERTENTIES STAAN NIET MEER OP MARKTPLAATS, ZIE ONZE ZEER OVERZICHTELIJKE WEBSITE VOOR ACTUELE AANBOD.
De Otter Auto's VOF
1e energieweg 16
9301LK Roden
050-5014343
06-55821400
info@deotterautosroden.nl
www.deotterautosroden.nl
De Volkswagen Golf 6 is een populaire auto uit de compacte middenklasse die tussen 2008 en 2012 is geproduceerd. Hoewel het eigenlijk een facelift is van de welbekende Golf 5, heeft ook deze generatie weer zijn eigen verbeteringen. Zijn praktische formaat en fijne rijeigenschappen maken het voor veel mensen een interessante occasion.
Lees het volledige Autoweek koopadvies| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.198 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.534 x 1.781 x 1.504 mm |
| gewicht | 1.275 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.890 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud bagageruimte | 505 - 1.495 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Actieradius | 1.037 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 123 g/km |
| Energielabel | A |



