

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (2 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 6 augustus 2015 |
| APK | 18 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 55.007 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Let op! Belangrijk:
Bel ons om een afspraak te maken voor een bezichtiging, voordat u thuis vertrekt.
Het is voor ons erg prettig om altijd even een afspraak te maken voor bezichtigingen en/of proefritten.
Dit is zowel voor u als voor ons prettig, omdat wij doorgaans een grote voorraad met veel doorloop hebben.
Zo kunnen wij altijd even op voorhand de beschikbaarheid checken en zorgen wij dat de auto klaarstaat.
Aanvullende opties en accessoires
Interieur & Comfort
- Armleuning voor bestuudersstoel (4S2)
- Stuurwiel, in hoogte en lengte verstelbaar (2C5)
Veiligheid
- Elektronisch sper differentieel
Overig
- RDW-leges
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Chassis cabine
Modelreeks: 2011 - 2016
Modelcode: 2E, 2F
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.527 kg
Lengte/hoogte: L3H1
Wielbasis: 432 cm
Interieur
Interieurkleur: Austin
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 209 g/km
Fijnstofuitstoot: 1 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 8 l/100km (1 op 12,5)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen-nutzfahrzeuge.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de

Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (2 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 80 kW (109 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 6.675 x 2.000 x 2.345 mm |
| gewicht | 1.973 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Actieradius | 937 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| CO2-uitstoot | 209 g/km |
Opties
F en M Autoservice
Denenmarkenlaan 42391 PZ Hazerswoude-Dorp



































