

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 22 september 2015 |
| APK | 22 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 53.040 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
Omschrijving
Nette Vw Crafter 2.0 TDI lang hoog
Rijdt remt en schakelt nieuw
Afkomstig van de 2e eigenaar
2x sleutels aanwezig
Lage kilometerstand, nap aantoonbaar
Onderhoudsboekje aanwezig en ingevuld
Wordt afgeleverd met een nieuw apk
Inruil is altijd mogelijk, ook uw oude sloopauto
Wij reserveren alleen autos met een kleine aanbetaling
Voor meer info bel mob: 0630909666
Ons adres is: Balkwar 1, 9288 XH, Kootstertille
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Elektronisch sper differentieel
- Parkeersensor voor en achter
- Verhoogd dak in carr.kleur
- Zijruit rechts in laadruimte
Interieur
- Tussenschot volledig
Overige
- Licht en zicht-pakket
- Parkeer pakket (Parkeersensor voor en achter)
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: jun. 2011 - mei 2016
Modelcode: 2E, 2F
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.384 kg
Lengte/hoogte: L2H2
Wielbasis: 366 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Oldert Veenstra Auto's Balkwar 1 9288XH KOOTSTERTILLE, NL 0630909666 oldertv88@live.nl

Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 80 kW (109 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.910 x 1.990 x 3.000 mm |
| gewicht | 2.116 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 147 km/h |
| Actieradius | 986 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,2 l/100km (1 op 12,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| CO2-uitstoot | 199 g/km |
Opties
Oldert Veenstra Auto's
Balkwar 19288 XH Kootstertille


























