
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI L2H2 59000KM !!! AC HYDR. ** 8299 EX BTW **
€ 8.299201659.476 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 4 juli 2016 |
| APK | 28 februari 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 49.803 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
Omschrijving
WV1ZZZ2EZG6039139
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Lendesteunen (verstelbaar)
Exterieur
Veiligheid
- Automatisch sper differentieel
Overige
- Chauffeurs-pakket (Lendesteunen (verstelbaar))
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 1.360 kg
Wielbasis: 366 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Voor onze volledige voorraad WWW.ARVLAD.COM | Onze openingstijden: Maandag t/m Vrijdag 08:00-17:00uur
U treft bij ons ruim 250 gebruikte voertuigen welke wij aanbieden tegen vaste prijzen, zonder garantie.
Wij leveren jaarlijks duizenden voertuigen voor Export en Business to Business.
Op verzoek kunnen wij ook voor de particuliere markt leveren.
In het WEEKEND zijn wij gesloten.

Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 80 kW (109 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.865 x 1.990 x 2.360 mm |
| gewicht | 2.140 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Actieradius | 903 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,0 l/100km (1 op 10,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,3 l/100km (1 op 12,0) |
| CO2-uitstoot | 220 g/km |
Opties
Arvlad BV
Botholsedwarsweg 43646 AK Waverveen


























