
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Volkswagen Caddy
2.0 TDI L1H1 PB Edition Cruise, Carplay, Sensoren, 185pk, Multimedia, Airco, Lederen stuur, Uniek!

Volkswagen Caddy
2.0 TDI L1H1 PB Edition Cruise, Carplay, Sensoren, 185pk, Multimedia, Airco, Lederen stuur, Uniek!
€ 10.9952018163.730 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 20 april 2018 |
| APK | 22 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 28.767 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 130 - € 130 |
Omschrijving
FINANCIAL LEASE SNEL VOOR U GEREGELD ( OOK VOOR STARTENDE ONDERNEMERS )
PEETERS BEDRIJFSWAGENS 7 DAGEN PER WEEK BEREIKBAAR OP : 0228-318370 / 06-146-71-548
SNEL RIJDEN....!!! UIT VOORRAAD LEVERBAAR
prijzen zijn ex. BTW / excl. rijklaarmaken
Velgen + banden zitten bij de prijs in! Touchscreen multimedia doet het soms niet
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Elektronisch sper differentieel
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Betonplex in laadruimte
- Comfortstoel(en)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Overige
- Bluetooth
- Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Peeters bedrijfswagens niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit docum
- Zijwandbekleding laadruimte
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: apr. 2015 - dec. 2019
Cabine: enkel
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 757 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 268 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Peeters Bedrijfswagens De Star 44 1601MH ENKHUIZEN, NL 0228318370 http://www.peetersbedrijfswagens.nl info@peetersbedrijfswagens.nl
Bedrijfsinformatie
Onze advertenties zijn met grote zorg samengesteld, op eventuele fouten of prijswijzigingen kunnen geen rechten worden ontleend.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 136 kW (185 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.410 x 1.790 x 1.860 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.384 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.141 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Actieradius | 1.170 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |
Opties
Peeters Bedrijfswagens
De Star 441601 MH Enkhuizen






































