
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Caddy
2.0 TDI L1H1 Highline 102pk euro 6 (veel opties)
€ 9.5002020183.695 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 26 oktober 2020 |
| APK | 26 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 30.235 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 130 - € 130 |
Omschrijving
Deze auto wordt verkocht met aflevercontrole inclusief apk.
Keurige en dealer onderhouden auto, in luxe highline uitvoering met tal van opties.
De auto verkeerd in heel nette staat. Is voorzien van 4 seizoenenbanden voor optimale grip onder alle omstandigheden.
Auto is afkomstig van eerste eigenaar, inmiddels hebben we wel zelf enige tijd met de auto gereden.
Verkoop is gebaseerd op business to business (B2B) Particuliere verkoop is (onder bepaalde voorwaarden) uiteraard mogelijk, vraag naar de mogelijkheden.
Laadruimte afmetingen:
Lengte: 170 CM
Breedte: 130 CM
Hoogte: 130 CM
Aanvullende opties en accessoires
- 5-bak
- automatische ruitenwisserstand voor
- Bestuurders-informatie-systeem
- bleutooth
- centrale vergrendeling op afstandsbediening
- Comfortstoel(en)
- Gelaagde voorruit
- getind glas
- kaartleeslampjes
- klapsleutels met afstandsbediening
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- reservewiel
- verlichting laadruimte
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Maten en gewichten
Laadvermogen: 780 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 268 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.408 x 1.793 x 1.823 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.407 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.161 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,0 s |
| Actieradius | 1.145 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
Opties
Auto van der Velden
De Vlonder 131-1335427 DD Boekel










































