
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Caddy Maxi
2.0 TDI L2H1 BMT Airco Cruise Trekh CV
€ 8.9502016173.239 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 3 juni 2016 |
| APK | 29 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 30.894 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 139 - € 139 |
Omschrijving
Nette origineel Nederlandse Volkswagen Caddy Maxi 2.0 TDI L2H1 BMT voorzien van opties zoals; airco, cruise control, elektrische ramen, multimediasysteem met radio/sd/cd/mp3/bluetooth, bluetooth carkit, elektrisch bedienbare en verwarmbare spiegels, schuifdeur rechts, 15 inch velgen met goede banden, trekhaak, stuurbekrachtiging, centrale deurvergrendeling op afstand, 2 sleutels en nog veel meer.
Deze auto rijdt/schakelt soepel en is altijd goed onderhouden.
Recent een onderhoudsbeurt gehad bij 165.399 km.
De APK is geldig tot 29-05-2027.
Garantie is bespreekbaar!
Prijs is exclusief BTW.
De kilometerstand is origineel en aantoonbaar door middel van de onderhoudshistorie en de nationale auto pas.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
Veiligheid
- Automatisch sper differentieel
Overig
- APK
- aux aansluiting
- Betonplex in laadruimte
- Bluetooth audio
- Bluetooth carkit
- garantie
- grijs kenteken
- nationale autopas
- Nederlandse auto
- volledig onderhouden
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Laadvermogen: 831 kg
Wielbasis: 301 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Bedrijfsinformatie
Om teleurstelling te voorkomen raden wij u aan vooraf contact met ons op te nemen om er zeker van te zijn dat de auto nog beschikbaar is.
Wij hanteren geen afleveringskosten om elke auto scherp aan te kunnen bieden.
Garantie en/of financiering is mogelijk, informeer hiervoor naar de mogelijkheden.
Uw auto inruilen is mogelijk op handelsbasis.
Voor meer informatie of een bezichtiging kunt u ons bereiken op 06-57741991.
Ook zijn wij in de avonduren en zon- en feestdagen geopend op afspraak.
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk- en zetfouten.
Wij zijn een RDW erkend autobedrijf en maken gebruik van de Nationale Auto Pas.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| gewicht | 1.468 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.299 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Actieradius | 1.195 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 121 g/km |
Opties
Karo Auto's
Schotsestraat 95171 DT Kaatsheuvel




























