

Toyota Yaris
1.5 VVT-i Active Direct leverbaar! Handsegmentgas & bedrijfsrem
€ 14.950201969.175 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 september 2019 |
| APK | 28 oktober 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 20.215 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Voor deze Toyota Yaris gaat absoluut het gezegde 'klein maar fijn' op. Geen parkeerplek is te krap, geen straatje te smal. Deze Toyota Yaris brengt u echt overal. Hij rijdt lekker, deze Toyota. Pittig ook. Natuurlijk behoren in hoogte verstelbare passagiersstoel en in delen neerklapbare achterbank ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Strak inparkeren wordt een fluitje van een cent door de achteruitrijcamera. Tijdens de rit bedient u het audio-installatiesysteem met de knoppen op het stuur. Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. De regensensor in de voorruit schakelt de ruitenwissers automatisch in en uit. Deze Toyota is bovendien voorzien van cruise control. Dus comfortabel en zuinig rijden verzekerd! En deze auto heeft ook lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook als standaard uitrusting.
Zoals u mag verwachten van deze Toyota Yaris is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Kop-staartbotsingen vormen een belangrijk deel van de meest voorkomende aanrijdingen. De forward collision warning van deze auto voorkomt zulke botsingen geheel of reduceert de ernst van de schade aanzienlijk. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Er is ook een tellerrapport van Nationale Autopas, dat geeft u zekerheid over de kilometerstand van deze auto. Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Toyota voor een proefrit reserveren.
Modelreeks: mei 2018 - okt. 2020
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 505 kg
Wielbasis: 251 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 12 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Fabrikant: Welzorg Auto op Maat Rietveldenweg 51 5222AP 'S-HERTOGENBOSCH, NL 08000200142 http://www.welzorg.nl verkoop.autoopmaat@welzorg.nl
Gegarandeerde kilometerstand - Inruil mogelijk - Financiering mogelijk - Levering door heel Nederland. Genoemde verkoopprijs is exclusief afleverpakket ter waarde van € 399,- inclusief BTW. Rolstoel , Rolstoelauto, Rolstoelvervoer, Rolstoelbus, Rolstoelaanpassing, Bodemverlaging, Invalide, Invaliden, Invalidenauto, Aangepast, Aangepaste auto, Aanpassingen, Scootmobiel, Mindervaliden, Gehandicapten, Bodemverlaging, Verlaagde vloer, Rolstoelgeschikt, Rolstoelwagen, Rolstoelgebruik.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.496 cc |
| Max. vermogen | 82 kW (112 pk) |
| Max. koppel | 136 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.040 x 1.700 x 1.510 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 1.040 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.545 kg |
| Trekgewicht geremd | 835 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 347 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 933 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
| Energielabel | C |




