

€ 27.950
| Bouwjaar | 2025 |
| KM stand | 33.959 |
- Onderhoudshistorie
- Eerste eigenaar
- BOVAG Garantie
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 juli 2025 |
| APK | 31 juli 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 32.007 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Gezien z'n capaciteiten en design is deze Toyota Yaris van de jongste generatie. Met z'n uitermate bescheiden meterstand koopt u eigenlijk een nieuwe auto. Maar dat betaal je mooi niet. De auto is van het bouwjaar 2025 en is van de eerste eigenaar. Deze hybride auto heeft een sterke, zuinige elektromotor én een verbrandingsmotor. Kortom: uitstekende rijprestaties en een veel lager brandstofgebruik. In deze Toyota profiteer jij onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, dakspoiler, in hoogte verstelbare passagiersstoel en in delen neerklapbare achterbank.
Het digitale dashboard zorgt voor een super functionele display van reisinformatie. Zelfs een kleine aanrijding kan flinke kosten veroorzaken. Gelukkig laat de achteruitrijcamera precies zien wat er zich achter de auto bevindt en geeft een waarschuwingssignaal. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor je rijdt. Mocht zich een probleem voordoen, dan krijg je via remote services op je smartphone te zien wat er precies aan de hand is, waar je ook bent. Terwijl het full map navigatiesysteem de ideale route voor jou uitstippelt, geniet jij van de kwaliteit van het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst. De bediening is bovendien gemakkelijk via knoppen op het stuur. Ook automatische airconditioning, draadloos opladen, regensensor, keyless entry, buitentemperatuurmeter en automatisch dimmende binnenspiegel horen tot de voorzieningen op deze auto.
Als bestuurder van deze Toyota ben je nooit alleen. Je wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met jou de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. De auto is ook uitgerust met hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Als je nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.
Geen andere techniek heeft in deze eeuw de automobiel zo veranderd als de hybridetechniek. Ook deze Toyota Yaris is zo'n technisch hoogstandje. Deze is van het bouwjaar 2025 en heeft 33959 kilometer gelopen. Kiezen tussen benzine óf elektrisch hoeft bij deze Toyota Yaris niet. De hybride motor schakelt gemakkelijk over als jij dat wilt. Winters instappen is er niet meer bij dankzij de stoelverwarming. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Natuurlijk brengt het digitale dashboard alle ritinformatie perfect in beeld. Maar ook communicatie, navigatie en tal van andere functies zijn permanent te volgen. Kom maar, kom maar, kom maar... ho! Prettig hoor, zo'n achteruitrijcamera. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot jouw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee je comfortabel onderweg bent. De conditie van deze auto is 24/7 inzichtelijk dankzij Connected Services. Je bedient het full map navigatiesysteem en het audio-installatiesysteem met DAB-radio via knoppen op het stuur. Zo kun jij steeds jouw aandacht gericht houden op de weg. Je bent in deze Toyota ook voorzien van automatische airconditioning, draadloos opladen, regensensor, keyless entry, buitentemperatuurmeter en automatisch dimmende binnenspiegel.
Geavanceerde technische systemen houden tijdens elke rit het verkeer in de gaten en reageren op potentieel gevaarlijke situaties. Bij de veiligheidssystemen van deze Toyota hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met je mee en attendeert je op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Deze Toyota Yaris is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als je onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding met een voorligger. Je bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Als je nieuwsgierig bent naar deze Toyota Yaris, neem dan snel contact met ons op.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Comfort Pack (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Uitparkeer waarschuwing, uitstap waarschuwing, Voorstoelen verwarmd)
- actieve noodgeval assistent
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- Luxe stoffen bekleding
- multimedia scherm middel
- Rijstrooksensor met correctie
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- zwarte (glans) exterieur delen
Meer informatie
Modelreeks: feb. 2025 - 2026
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 550 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Louwman Basis € 0,-: • 12 maanden BOVAG garantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Wasbeurt exterieur • Louwman 100 puntencheck • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Minimaal 6 maanden APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Fabrikant: Louwman s-Gravenzande Monsterseweg 121 2691JE 'S-GRAVENZANDE, NL 0174412492 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Bedrijfsinformatie
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 141 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.940 x 1.750 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.615 kg |
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 286 - 947 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 857 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 91 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Louwman Toyota s-Gravenzande
Monsterseweg 1212691 JE 's-Gravenzande



























































