

€ 28.950
| Bouwjaar | 2025 |
| KM stand | 31.940 |
- Onderhoudshistorie
- Eerste eigenaar
- BOVAG Garantie
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 juli 2025 |
| APK | 10 juli 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 33.067 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Toyota heeft een onverwoestbare reputatie als het gaat om technologische innovatie, maar ook om economisch gebruik en betaalbaar onderhoud. 'Let's go places'. Zeg het maar, waarheen? De auto is van het bouwjaar 2025 en is van de eerste eigenaar. Uitstekende prestaties op de weg dankzij de verbrandingsmotor én elektromotor. En héél vriendelijk voor het milieu en portemonnee! Koude start? Niet met de verwarmbare voorstoelen! De sportstoelen geven het interieur van deze Yaris een super strakke en sportieve uitstraling. Verder is de Toyota uitgerust met: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Omdat je nou eenmaal geen ogen in je achterhoofd hebt, is het altijd lastig om achteruit te rijden zonder brokken te maken. De achteruitrijcamera lost dat probleem op. Als je de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor je. Vanaf elke plek contact maken met deze auto: dat kan met behulp van remote services, die je simpel activeert met je smartphone. Gemakkelijk en veilig is de bediening het audio-installatiesysteem en het full map navigatiesysteem met knoppen op het stuur. De audio-kwaliteit is geweldig, dankzij de DAB-ontvangst. Geen gehannes met snoertjes en kabels, je laadt je smartphone automatisch op met de draadloze telefoonlader. Ook kruisend verkeer detectie, electronic climate control, regensensor, keyless entry, buitentemperatuurmeter en automatisch dimmende binnenspiegel horen tot de voorzieningen op deze auto.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Forward collision warning helpt je om kop-staart aanrijdingen te voorkomen. Met voorzieningen als dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, ben je altijd veilig onderweg.
Wij kunnen ons goed voorstellen dat je deze Toyota wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met je op om de aflevering te bespreken.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
Infotainment
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
- zelfstandige rijstrookwissel
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- actieve noodgeval assistent
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- kunstlederen/stof bekleding
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- multimedia scherm middel
- Rijstrooksensor met correctie
- smartphone entry
- Uitparkeer waarschuwing
- uitstap waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Meer informatie
Modelreeks: jan. 2024 - 2026
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 500 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Louwman Basis € 0,-: • 12 maanden BOVAG garantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Wasbeurt exterieur • Louwman 100 puntencheck • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Minimaal 6 maanden APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Fabrikant: Louwman Rotterdam Noord Schuttevaerweg 47-49 3044BA ROTTERDAM, NL 0102983388 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Bedrijfsinformatie
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 185 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.940 x 1.750 x 1.510 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.115 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.615 kg |
| Trekgewicht geremd | 450 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 286 - 947 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 857 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 95 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Louwman Toyota Rotterdam Noord
Schuttevaerweg 47-493044 BA Rotterdam























































