
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Verso
1.8 VVT-i Luna 7p. 1e Eigenaar
€ 5.7502009185.165 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 16 juni 2009 |
| APK | 5 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 27.840 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Autobedrijf van Dolderen staat sinds 1933 garant voor Uw mobiliteit. Wij zijn de specialist voor Uw nieuwe gebruikte Toyota. De getoonde prijs is een verkoopprijs inclusief ons basispakket.Het basispakket bestaat uit : Tenaamstelling en leges kosten,geldende apk,vloeistof en verlichting controle en gecontroleerde kilometerstand .Optioneel is het mogelijk om voor een compleet afleverpakket te kiezen. Het afleverpakket kost € 895 en bestaat uit: afleveringsbeurt conform onderhoudsschema ,nieuwe apk, reiniging van in- en exterieur en 12 maanden BOVAG garantie.
Alle technologie in de Toyota Verso is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Dit mooie exemplaar uit 2009 heeft 185165 kilometer op de teller staan. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde vijfversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, in hoogte verstelbare voorstoelen en donker getint glas achter horen tot de voorzieningen op deze auto.
Met de electronic climate control selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Het stuur heeft diverse extra functies, zodat u altijd met twee handen rijdt. De audiobediening is daar een voorbeeld van. Veilig en makkelijk. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. Bij slecht weer heeft u alle aandacht nodig voor de weg. Daarom regelt de regensensor de wiscapaciteit op uw voorruit. Natuurlijk is er ook cruise control aan boord, waarmee u meer ontspannen en zuiniger rijdt. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Er is ook een tellerrapport van Nationale Autopas, dat geeft u zekerheid over de kilometerstand van deze auto. Wilt u met deze Toyota Verso een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- Extra getint glas achter
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
Meer informatie
Modelreeks: mei 2007 - aug. 2008
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 680 kg
Wielbasis: 275 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf van Dolderen Burg Grothestraat 68 3761CN SOEST, NL 0356012330 http://www.dolderen.nl info@dolderen.nl
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Bedrijfsinformatie
Aan de omschrijving in deze advertentie is de grootst mogelijke zorg besteed, toch is het mogelijk dat in de advertentie opties zijn vermeld welke niet op de auto aanwezig zijn. Er kunnen aan de advertentie geen rechten worden ontleend.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.794 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.470 x 1.770 x 1.670 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.355 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.035 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 63 - 1.563 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 779 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,9 l/100km (1 op 10,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| CO2-uitstoot | 184 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Autobedrijf van Dolderen
Burg. Grothestraat 683761 CN Soest

















