
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Verso
1.8 VVT-i Dynamic 7p.
€ 4.9502009207.867 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 5 maart 2009 |
| APK | 23 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 27.201 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Autobedrijf Mouris, waar service nog echt is!
Interesse in één van onze occasions? Vraag vrijblijvend een offerte aan, met of zonder inruil!
Uiteraard zijn alle auto's voorzien van een duidelijke onderhoudshistorie, kortom u koopt zekerheid bij ons.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Extra getint glas
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2007 - 2009
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 680 kg
Wielbasis: 275 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 184 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9,9 l/100km (1 op 10,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: BOVAG pakket standaard
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.794 cc |
| Max. vermogen | 95 kW (129 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.370 x 1.770 x 1.620 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.355 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.035 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 63 - 1.563 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 779 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,9 l/100km (1 op 10,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| CO2-uitstoot | 184 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Automobielbedrijf Mouris BV
Capellelaan 672865 AB Ammerstol

























