
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Verso
1.8 VVT-i Business | 2010 |
€ 7.9002010194.628 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 juni 2010 |
| APK | 14 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 28.711 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Welkom bij Auto Krook,
Bij Auto Krook staan we bekend om onze uitstekende service en klanttevredenheid. U kunt bij ons rekenen op betrouwbaarheid en kwaliteit bij het kopen van een auto.
Profiteer nu van onze speciale vakantiegeld voordeelweek deal! Bij aanschaf van een auto bij Auto Krook ontvangt u 4 nieuwe banden helemaal gratis. Zo kunt u met een gerust hart de weg op en genieten van uw nieuwe auto.
Let op: deze aanbieding is geldig tot en met 31 mei. Wacht dus niet te lang en kom langs voor deze deal! Maak snel een afspraak en profiteer van deze unieke kans om 4 nieuwe banden cadeau te krijgen bij de aanschaf van uw volgende auto.
Daarnaast bieden wij de mogelijkheid om nu een aanbetaling te doen om uw nieuwe auto te reserveren en deze eind mei op te halen. Neem contact met ons op om de aanbetaling te regelen en verdere details af te stemmen.
Maak eenvoudig een afspraak om onze auto's te bezichtigen, te testen en uzelf te overtuigen. Elke auto kan gekeurd worden, ook bij uw eigen garage.
Wat ons uniek maakt in de autobranche is onze Krook-In-formule. Al onze auto's worden geadverteerd inclusief een nieuwe APK, onderhoudsbeurt en 3 maanden garantie, zonder bijkomende afleverkosten.
Heeft u interesse in het financieren van uw nieuwe auto? Dat is bij Auto Krook ook mogelijk. Neem vrijblijvend contact op met één van onze medewerkers of bezoek Autokrook.nl/diensten/financiering voor meer informatie.
Graag verzoeken wij u om even te bellen voordat u vertrekt, zodat wij uw auto gedurende uw reistijd kunnen reserveren.
Openingstijden:
• Maandag t/m vrijdag: 09.00 - 17.30
• Zaterdag: 10.00 - 16.00
• Zondag: gesloten
Let op: Hoewel wij ons uiterste best doen om de advertentie zo accuraat mogelijk weer te geven, kunnen er geen rechten worden ontleend aan of aanspraak worden gemaakt op de inhoud van deze advertentie. Eventuele fouten zijn altijd mogelijk, maar wij streven naar volledige transparantie en correctheid.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Navigatie full map
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/55 R17
Laadvermogen: 730 kg
Wielbasis: 278 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Garantie: Huisgarantie
Garantie: 3 maanden
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket (1)
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (3 maanden garantie)
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 108 kW (147 pk) |
| Max. koppel | 180 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.440 x 1.790 x 1.620 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.395 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.125 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 484 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 869 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,9 l/100km (1 op 11,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 162 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Auto Krook
Zuidergracht 33763 LS Soest












































