

Toyota Verso-S
1.3 VVT-i Aspiration | Automaat | Hoge zit | Trekhaak |
€ 12.250201257.634 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 januari 2012 |
| APK | 15 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 20.221 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Van een auto mag je het nodige verwachten, vinden ze bij Toyota. Hoge kwaliteit in alle opzichten en op ieder wegtype, vandaar de slogan 'Let's go places'. Hier ziet u een perfect voorbeeld. De aandrijving van deze Toyota wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. In een stilstaande file hoeft de motor niet te lopen. Het start-stopsysteem zorgt dat de motor weer start als de rij weer in beweging komt. Bij de rijke uitrusting horen ook dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank.
De achteruitrijcamera maakt inparkeren gemakkelijker dan ooit. U verwacht natuurlijk electronic climate control in deze auto, en die is er dan ook. De audiobediening op het stuur zorgt dat muziek en informatie kunnen worden aangepast zonder het zicht op de weg te verliezen. De Toyota is standaard voorzien van: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Zoals u mag verwachten van deze Toyota Verso-S is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Een noodsituatie? Dan is remmen cruciaal. Daarom heeft deze Toyota Verso-S Brake Assist als remondersteuning.
Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 490 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (€ 695): Comfort: * Getoonde prijs is inclusief ons BASIC afleverpakket en bestaat uit een geldige APK keuring, Safety Check, reinigen in- en exterieur, RDW tellerrapport, tenaamstelling kentekenbewijs en 10 liter brandstof. Wilt u meer zekerheid dan adviseren wij u ons afleverpakket COMFORT, Beschikbaar voor personenauto's met een verkoopprijs vanaf € 5.000,=. Het Comfortpakket kost € 695,= extra. Uw nieuwe auto wordt dan afgeleverd met minimaal 12 maanden APK keuring, onderhoudsbeurt volgens voorschrift fabrikant, 12 maanden Pech Op Weg Service in Nederland, ook in de woonplaats. Vervangen van de distributieriem (indien de fabrikant dit voorschrijft), 12 maanden BOVAG garantie, een professionele poetsbeurt en 20 liter brandstof. Autobedrijf van Winsum al meer dan 90 jaar vertrouwd op weg!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG Afleverbeurt; * Getoonde prijs is inclusief ons BASIC afleverpakket en bestaat uit een geldige APK keuring, Safety Check, reinigen in- en exterieur, RDW tellerrapport, tenaamstelling kentekenbewijs en 10 liter brandstof. Wilt u meer zekerheid dan adviseren wij u ons afleverpakket COMFORT, Beschikbaar voor personenauto's met een verkoopprijs vanaf € 5.000,=. Het Comfortpakket kost € 695,= extra. Uw nieuwe auto wordt dan afgeleverd met minimaal 12 maanden APK keuring, onderhoudsbeurt volgens voorschrift fabrikant, 12 maanden Pech Op Weg Service in Nederland, ook in de woonplaats. Vervangen van de distributieriem (indien de fabrikant dit voorschrijft), 12 maanden BOVAG garantie, een professionele poetsbeurt en 20 liter brandstof. Autobedrijf van Winsum al meer dan 90 jaar vertrouwd op weg!
Getoonde prijs is inclusief ons BASIC afleverpakket en bestaat uit een geldige APK keuring, Safety Check, reinigen in- en exterieur, RDW tellerrapport, tenaamstelling kentekenbewijs en 10 liter brandstof. Wilt u meer zekerheid dan adviseren wij u ons afleverpakket COMFORT *. Deze kost € 695,= extra. Uw nieuwe auto wordt dan afgeleverd met minimaal 12 maanden APK keuring, onderhoudsbeurt volgens voorschrift fabrikant, 12 maanden Pech Op Weg Service in Nederland, ook in de woonplaats. Vervangen van de distributieriem (indien de fabrikant dit voorschrijft), 12 maanden BOVAG garantie, een professionele poetsbeurt en 20 liter brandstof. Kijk ook eens op onze website www.vanwinsum.nl. Autobedrijf van Winsum al meer dan 90 jaar vertrouwd op weg!
* ALLEEN VOOR PERSONENWAGENS MET EEN VERKOOPPRIJS VANAF € 5.000,=.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.329 cc |
| Max. vermogen | 73 kW (99 pk) |
| Max. koppel | 125 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.990 x 1.695 x 1.595 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.060 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.550 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 429 - 1.388 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,7 s |
| Actieradius | 840 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | B |




