
Toyota Prius
2.0 Plug-in Executive | Carplay | 19 inch LM-velgen | Dode hoek waarschuwing | Parkeersensoren |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Parelmoer) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 augustus 2024 |
| APK | 2 augustus 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 47.482 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Wereldwijd worden de Japanse automerken geprezen om hun baanbrekende ontwerpen en het hoge kwaliteitsniveau van hun auto's. Dat is ook te merken aan deze Toyota Prius. De hybride motor combineert het gebruik van brandstof en elektriciteit, en dat maakt van deze Toyota Prius een zuinige, slimme auto. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Hoe koud het buiten ook is, het verwarmbare stuurwiel brengt uw handen en vingers snel weer op temperatuur. Natuurlijk behoren 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, geluidsisolerende ramen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Snelheid, brandstofinfo, noem maar op. Het digitale dashboard houdt u permanent op de hoogte. Goed en overzichtelijk. Een vergeten muurtje, een verborgen paaltje? Dat gebeurt niet meer, dankzij de achteruitrijcamera. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Spraaksturing maakt het eenvoudiger en veiliger om deze auto onderweg te bedienen. Dankzij Connected Services heeft u overal en altijd uw dashboard op zak. Alle belangrijke functies zijn te checken via de app. Deze auto is voorzien van navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry.
In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. Bij de veiligheidssystemen van deze Toyota hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. Onbedoeld bumperkleven is er niet bij, dankzij de forward collision warning. Die waarschuwt direct als een botsrisico met uw voorligger dreigt. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Toyota bovendien dodehoekdetectie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Bel nu onze verkoopadviseur voor een proefrit!
Wilt u meer weten over deze auto? Neem direct contact met ons op via 040-3112000 of eindhoven@oostendorp-autogroep.nl of kom langs voor een kop koffie in onze showroom aan de Pietersbergweg 31 in Eindhoven. Bij Oostendorp gaan we voor uw zorgeloze rijplezier. Kies voor een occasion van onze Oostendorp PLUS selectie met standaard 36 maanden / 45.000 kilometer garantie op basis van de BOVAG garantie voorwaarden. U herkent deze auto's aan het label rechtsonder op de eerste foto. Kijk op onze website voor onze gehele aanbod en uitgebreide fotoreportages. Oostendorp is officiële dealer van Toyota, BYD, Mazda, Hyundai, Suzuki, Honda, Kia en alle merken occasions. Bij een van onze 22 vestigingen in de regio Noord-Brabant, Noord-Limburg en Zuid-Gelderland slaagt u vast en zeker voor een nieuwe of gebruikte auto. We gaan ervoor! Vernoemde voertuigspecificaties zijn onder voorbehoud. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Aanvullende opties en accessoires
- Stoelverwarming voorstoelen (alleen op comfort)
- 12,3” Toyota Smart Connect multimediasysteem
- achteruitrij assistent
- Autonomous Emergency Braking
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- camerabeeld in binnenspiegel
- centrale airbag voor
- geluidsisolerend glas
- lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe stoffen bekleding
- oplaadmogelijkheid
- Platinum Pearl White (089)
- Rijstrooksensor met correctie
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2023 - 2025
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 465 kg
Wielbasis: 275 cm
Interieur
Interieurkleur: Donkergrijs stof
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Oostendorp PLUS garantie
Garantie: 24 maanden
Garantie: 45.000 km
Beschikbare afleverpakketten:
- Oostendorp PLUS Selectie (inbegrepen): U kijkt naar een occasion uit de Oostendorp PLUS Selectie met standaard 36 maanden garantie, waarvan 12 maanden volgens BOVAG garantievoorwaarden en 24 maanden Oostendorp PLUS garantie. Bovendien is deze auto rijklaar geprijsd, zonder verborgen kosten. Zorgeloos rijplezier noemen we dat bij Oostendorp Auto. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Oostendorp PLUS garantie (24 maanden garantie, 45.000 km garantie) - Toyota Approved Occasion (zonder meerprijs): Je kijkt naar een Toyota Approved occasion van Oostendorp Automotive. Onze auto's zijn all-in geprijsd, zonder verborgen kosten. Je krijgt sowieso 12 maanden garantie en zolang jouw auto bij Toyota in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Oostendorp PLUS Selectie"): Toyota Approved Occasion (120 maanden garantie, 200.000 km garantie); 14 dagen omruilgarantie: Niet tevreden? Dan kun je de auto binnen 14 dagen en 750 km omruilen., Grondige inspectie: Elke auto ondergaat een volledige onderhoudsbeurt door geschoolde technici., Hybride Zekerheid Controle: Voor hybride modellen, inclusief certificaat., Pechhulp: 12 maanden gratis 24/7 pechhulp in heel Europa., Tot 10 jaar garantie: Na de initiële 12 maanden wordt de garantie jaarlijks verlengd bij onderhoud tot de auto 10 jaar oud is (of 200.000 km bereikt).


Test: Toyota Prius (2023) – Alleen nog als PHEV
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Parelmoer) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.987 cc |
| Max. vermogen | 164 kW (223 pk) |
| Max. koppel | 190 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.600 x 1.780 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.530 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.995 kg |
| Inhoud bagageruimte | 284 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |
| Actieradius | 72 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 0,7 l/100km (1 op 142,9) |
| CO2-uitstoot | 16 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Oostendorp Auto Eindhoven
Pietersbergweg 315628 BS Eindhoven































