

Toyota Prius
2.0 Plug-in Executive Panoramadak Navi clima camera LM
€ 38.500202459.455 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 april 2024 |
| APK | 13 april 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
'Let's go places', is het motto van Toyota. Dus kiest u maar: dichtbij of ver, de snelweg of de stad. Deze Toyota Prius zal u blijvend aangenaam verrassen. Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. Onderweg heeft u extra veel te zien dankzij het glazen panoramadak. Stramme vingers krijgen 's winters een VIP-behandeling van het verwarmd stuurwiel. Ook LED koplampen, geluidsisolerende ramen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.
Het digitale dashboard ondersteunt u voortdurend met actuele, bruikbare informatie. Met een gerust hart achteruitrijden? Dat kan, dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Ingericht op Connected Services, voor een nog veiligere en comfortabelere rit. De bediening van het audiosysteem en het navigatiesysteem gebeurt met knoppen op het stuur en als u wilt zelfs met uw stem. De audio is overigens voorzien van DAB-radio voor een altijd heldere ontvangst. Extra opties op deze auto zijn: achteropkomend verkeer waarschuwing, electronic climate control, regensensor en keyless entry.
In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, accident avoidance system, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Even bellen voor een afspraak en deze Toyota staat voor u klaar!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/50 R19
Aantal fasen acculader: 1
Laadvermogen: 465 kg
Wielbasis: 275 cm
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 18,9 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Leaseprijs: € 699 p/m (financial lease, 60 maanden); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Bij Ivanlo Automotive vindt u de auto van uw dromen tegen een scherpe prijs. Maar er is meer! Naast ons ruime aanbod bieden wij u de keuze uit verschillende aanvullende dienstenpakketten. Wilt u uw nieuwe auto direct meenemen? Dat kan! Maar met een van onze afleverpakketten bent u verzekerd van een auto die met extra zorg is voorbereid. Kies uit drie zorgvuldig samengestelde afleverpakketten en ontdek welk pakket het beste bij u past. Vraag ons gerust naar de mogelijkheden.
Ook inruil is altijd bespreekbaar. Bezoek onze showroom en laat u verrassen door ons aanbod van 100 occasions op voorraad. Staat uw ideale auto er niet tussen? Geen zorgen, wij gaan graag samen met u op zoek! Dankzij ons uitgebreide netwerk kunnen we bovendien nieuwe auto's en bedrijfswagens leveren tegen bijzonder scherpe prijzen.
Bent u ondernemer of zzp’er? Wij bieden aantrekkelijke leasevoorwaarden en gunstige tarieven die perfect aansluiten op uw zakelijke behoeften. Voor meer informatie over onze dienstverlening kunt u bellen, langskomen of gewoon gezellig een kijkje nemen in onze showroom. Wij staan voor u klaar!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.987 cc |
| Max. vermogen | 162 kW (221 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.600 x 1.780 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.530 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.995 kg |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |
| Actieradius | 72 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 0,7 l/100km (1 op 142,9) |
| Energielabel | A |



