
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Verso
1.8 VVT-i Business Limited
€ 9.9502010151.503 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 september 2010 |
| APK | 12 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 30.711 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Hoofdsteunen actief
- Houten versnellingspook
- Navigatie-systeem full map
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Halogeen mistlampen
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 705 kg
Wielbasis: 278 cm
Emissieklasse: Euro 5
Bedrijfsinformatie
IN DE ZOMERMAANDEN KUNNEN DE AUTO'S DIE BUITEN STAAN VUIL ZIJN I.V.M. DE OMSTAANDE BOMEN. WIJ WILLEN GRAAG BIJ BEZICHTIGING DE AUTO GOED AAN U PRESENTEREN, MAIL OF BEL VOORAF VOOR BEZICHTIGING DAN WASSEN WE DE AUTO GRAAG VOOR U. Prijzen zijn rijklaar inclusief een afleverbeurt, Poetsen, geldige APK Keuring. Mocht het zo zijn dat de auto binnenkort toe is aan een nieuwe distributieriem dan bespreken we de eventuele kosten bij aankoop van de auto. Al onze auto's zijn op een juiste kilometerstand in het Nationale Auto Pas systeem gecontroleerd. Inruilen van uw huidige auto is geen probleem. Wij adverteren uitsluitend met de juiste km-standen en bouwjaren.
Voor meer informatie bel gerust, of kom eens vrijblijvend kijken wat de mogelijkheden zijn.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 108 kW (147 pk) |
| Max. koppel | 180 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.440 x 1.790 x 1.620 mm |
| gewicht | 1.420 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.125 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Actieradius | 845 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,9 l/100km (1 op 11,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| CO2-uitstoot | 164 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autobedrijf Slots BV
Ootmarsumsestraat 1617634 PP Tilligte

























