

Toyota Corolla Cross
Hybrid 140 Style - STOEL/STUURVERWARMING - CAMERA - CARPLAY -
€ 31.900202447.170 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 december 2024 |
| APK | 19 december 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 40.246 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Dat u het milieu wilt sparen, wil nog niet zeggen dat u aan rijcomfort moet inleveren. De Toyota Corolla Cross is een comfortabele en ruime hybride auto. Minder vaak tanken? Dat gaat lukken, dankzij de hybride motor die zowel op brandstof als elektriciteit werkt. Een mooie combi, die merkbaar is in de portemonnee. Koude start? Niet met de verwarmbare voorstoelen! De elektrische achterklep opent met een druk op de knop, zodat u gemakkelijk toegang heeft tot de bagageruimte. Verder is de Toyota uitgerust met: LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Een handige optie is de achteruitrijcamera. Achteruitrijden, inparkeren en manoeuvreren gaat gemakkelijker dan ooit. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Communiceren met uw auto? Dat gaat via remote services. Met uw smartphone maakt u waar dan ook contact om allerlei functies te checken of te activeren. Altijd een deskundige gids aan boord, dankzij het full map navigatiesysteem. De kans op een kop-staart botsing wordt sterk gereduceerd door het systeem van achteropkomend verkeer waarschuwing. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van kruisend verkeer detectie, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en buitentemperatuurmeter.
Deze Toyota is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met u mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Het forward collision warning-systeem waarschuwt indien een botsing dreigt met een voorliggend of tegemoetkomend voertuig. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Belangstelling? Bel ons en we leggen de sleutels klaar voor een proefrondje.
Modelreeks: mrt. 2023 - mei 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 585 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf Gert van den Berg Groeneweg 25 3851KA ERMELO, NL 0341562370 http://www.autobedrijfgertvandenberg.nl info@autobedrijfgertvandenberg.nl
Bij Autobedrijf Gert van den Berg bent u met uw auto aan het juiste adres. Met ruim 35 jaar ervaring bedienen wij onze klanten in de verkoop van nieuwe en gebruikte auto's van alle merken. Ook hebben wij 4 monteurs in de werkplaats die met liefde voor hun vak uw auto verzorgen met betrekking tot onderhoud, reparaties en schades. Kijk op www.autobedrijfgertvandenberg.nl voor ons actuele aanbod! We helpen u graag onder het genot van een kop koffie of thee! De complete fotoreportage kunt u bekijken op onze website.
Autobedrijf Gert van den Berg werkte tot voor kort met all incl. prijzen en dat hield in dat de prijs waar de auto voor te koop stond incl. onderhoud, garantie etc. was, maar omdat de markt heel erg is veranderd en we toch transparant willen blijven hebben we drie afleveringspakketten gemaakt:
- Pakket 1 ; Bij pakket 1 kiest u voor de meeneemprijs maar de auto heeft dan wel minimaal een half jaar apk, krijgt een afleveringsinspectie en de auto gaat keurig van binnen en buiten gereinigd de weg op voor 195,00.
- Pakket 2 ; Als u voor pakket 2 kiest krijgt u extra zekerheid op het mechanisch gedeelte van de motor en de versnellingsbak in de vorm van drie maanden garantie op deze delen en is incl. pakket 1 voor 595,00.
- Pakket 3 ; Full-service, u krijgt de auto met een onderhoudsbeurt volgens schema, 6 maanden BOVAG garantie, van binnen en buiten geheel gereinigd en minimaal een halve tank brandstof. Deze prijs is een indicatie en afhankelijk van het type auto vanaf 995,00.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Voor de huidige beschikbaarheid van dit voertuig vragen wij u contact met ons op te nemen.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 103 kW (140 pk) |
| Max. koppel | 185 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.460 x 1.830 x 1.620 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.355 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.940 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Inhoud bagageruimte | 436 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,0 s |
| Actieradius | 720 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 114 g/km |
| Energielabel | B |





