

Toyota Aygo X
Hybrid 115 GR Sport | € 1.000 extra inruilwaarde |
€ 30.950202610 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Let op ! Deze auto dient besteld te worden ; neem contact op met onze adviseurs voor verdere informatie omtrent levertijd
Al jaren een van de meest betrouwbare en geliefde automerken is Toyota. Waarheen u ook gaat, op deze auto kunt u rekenen. 'Let's go places'. Het gaat hier om een nieuwe auto, die uit voorraad leverbaar is. Kiezen tussen benzine of elektrisch hoeft bij deze Toyota Aygo X niet. De hybride motor schakelt gemakkelijk over als u dat wilt. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportinterieur, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Snelheid, omgevingsinfo, navigatie en communicatie... Het digitale dashboard geeft alles realtime weer. Twijfelen hoeveel ruimte u achter de auto heeft? Met de achteruitrijcamera weet u altijd hoeveel centimeter! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Vanaf elke plek contact maken met deze auto: dat kan met behulp van remote services, die u simpel activeert met uw smartphone. Formidabele geluidskwaliteit en een compleet spectrum van klank wordt geleverd door het high performance audiosysteem. Deze Toyota is voorzien van kruisend verkeer detectie, electronic climate control, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry.
Geavanceerde technische systemen houden tijdens elke rit het verkeer in de gaten en reageren op potentieel gevaarlijke situaties. Onderweg fungeert de verkeersbord-detectie als het ware als uw bijrijder en attendeert u op de verkeersborden langs de weg. Vermoeidheidsherkenning is een systeem dat met verschillende sensoren tekenen van vermoeidheid bij de chauffeur waarneemt. Deze krijgt tijdig een waarschuwing, wat ongelukken kan voorkomen. Kan gebeuren: onbewust opschuiven naar de andere baan. Dan geeft de lane assist meteen een seintje. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Wordt dit uw nieuwe auto? We verwelkomen u graag om u deze Aygo X te laten zien, en dan leggen we u ook uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden.
Nieuw: Ja
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 243 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Fabrieksgarantie: Dit voertuig wordt afgeleverd met de standaard fabrieksgarantie. Vraag onze verkoopadviseurs voor meer informatie.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Basiskleur: wit / zwart
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 141 Nm |
| gewicht | 1.075 kg |
| Inhoud brandstoftank | 30 l |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 789 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 87 g/km |
| Energielabel | A |





