

Toyota Aygo X
Hybrid 115 GR Sport | All-in prijs | Direct leverbaar |
€ 28.45020258.950 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Geel |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 1 december 2025 |
| APK | 1 december 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 30.257 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Dit betreft een rijdende demo, die daardoor niet altijd aanwezig is en een oplopende kilometerstand heeft. Neem vooraf even contact op voor beschikbaarheid en de actuele kilometerstand.
De eendrachtige samenwerking van de benzinemotor en de elektromotor geeft deze Toyota Aygo X zijn geweldige rijkwaliteiten. Bestuurder en bijrijder krijgen een warm welkom: deze Toyota Aygo X is voorzien van verwarmbare voorstoelen. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportinterieur, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Het digitale dashboard geeft een nauwkeurig en makkelijk overzicht van alle belangrijke functies. Niets achter deze auto blijft verborgen door de achteruitrijcamera. Een veilig gevoel! Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Deze Toyota Aygo X is voorzien van remote services. Via uw smartphone bedient u diverse functies ook op afstand en krijgt u informatie over de status van uw auto. Qua muziekbeleving onderweg gaat deze auto ook een stevige stap verder dankzij het high performance audiosysteem. Extra opties op deze auto zijn: kruisend verkeer detectie, electronic climate control, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. In het instrumentarium laat de verkeersborddetectie de actuele verkeersborden zien. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. De sensoren van de lane assist registreren de lijnen op de weg en waarschuwen als u onbedoeld in de andere strook dreigt te belanden. U bent mede dankzij hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Als u wilt, kunt u een proefrit maken met deze Toyota Aygo X. Bel of mail ons nu voor een afspraak.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 435 kg
Wielbasis: 243 cm
Interieurkleur: Donkere stof
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Inbegrepen afleverpakket: Fabrieksgarantie: Dit voertuig wordt afgeleverd met de standaard fabrieksgarantie. Vraag onze verkoopadviseurs voor meer informatie.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Basiskleur: geel / zwart
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Geel |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 141 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.780 x 1.740 x 1.525 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 1.075 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.510 kg |
| Inhoud bagageruimte | 231 - 829 l |
| Inhoud brandstoftank | 30 l |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 789 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| CO2-uitstoot | 87 g/km |
| Energielabel | A |





