

Toyota Auris
1.8 Hybrid Trend | Navigatie | Panodak
€ 13.9452016143.692 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 mei 2016 |
| APK | 11 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 27.245 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Het is een auto die er nog jaren tegenaan kan, deze Toyota. De onderhoudsgeschiedenis is bekend, de kilometerteller staat op 143692. De hybride combi van een verbrandingsmotor en een elektromotor zorgt voor zeer laag brandstofverbruik en veel minder uitstoot. Geniet van het uitzicht naar buiten door het riante glazen panoramadak. Je wordt in deze auto ook getrakteerd op 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Het full map navigatiesysteem zorgt ervoor dat jij snel en ontspannen op jouw bestemming aankomt. Of het buiten nu warm is of koud, dankzij electronic climate control is het binnen altijd behaaglijk. Alle audiofuncties zitten onder je vingertoppen door de audiobediening op het stuur. Met de DAB-ontvanger heb jij keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Deze Toyota is voorzien van cruise control, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Toyota Auris samen. Helling-op, helling-af, stilstaan, wegrijden... allemaal supermakkelijk dankzij de hill hold control.
Tevens wordt deze auto geleverd met het tellerrapport van Nationale Autopas. Wil jij met deze Toyota Auris een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
Modelreeks: jan. 2015 - feb. 2017
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Fabrikant: Louwman Rotterdam Noord Schuttevaerweg 47-49 3044BA ROTTERDAM, NL 0102983388 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 142 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.275 x 1.760 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.285 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.815 kg |
| Trekgewicht geremd | 385 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 385 kg |
| Inhoud bagageruimte | 360 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 2 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 3,5 l/100km (1 op 28,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,5 l/100km (1 op 28,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| CO2-uitstoot | 82 g/km |
| Energielabel | A |





