

Toyota Auris
1.8 Hybrid Active, Trekhaak, Camera, Bluetooth
€ 13.4002018172.538 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 november 2018 |
| APK | 2 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 28.565 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Perfect onderhouden Toyota Auris 1.8 Hybrid automaat met NAP en: Climate control, Cruise Control, Camera achter, Bluetooth streaming, USB en AUX, LED dagrijlichten en achterlichten, lichtmetalen velgen met 4 seizoenen banden, etc.
Rijklaar afgeleverd met nieuwe apk en een volledige check.
Bij het ontwerpen van de Toyota Auris stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. De aandrijving van deze Toyota wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank, actieve hoofdsteunen en LED-achterlichten horen tot de voorzieningen op deze auto.
Bij het inparkeren laat de achteruitrijcamera precies zien hoeveel meter... decimeter... centimeter ruimte er nog is! De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Zonder uw ogen van de weg te halen bedient u de radio met de audiobediening op het stuurwiel. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. Nooit meer last van een slapende rechtervoet dankzij de uitgekiende cruise control! Deze auto is voorzien van lederen stuur, usb-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Toyota Auris samen. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Toyota bovendien accident avoidance system, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Indien u interesse heeft in deze Toyota, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 530 kg
Wielbasis: 260 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
---> Inruil van uw huidige voertuig is mogelijk, vraag ons naar de mogelijkheden
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 73 kW (99 pk) |
| Max. koppel | 142 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.275 x 1.760 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.285 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.815 kg |
| Trekgewicht geremd | 385 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 385 kg |
| Inhoud bagageruimte | 360 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 2 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 94 g/km |
| Energielabel | A |




