

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 januari 2017 |
| APK | 12 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 30.390 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Dealer onderhouden Nette Toyota Auris 1.8 Hybrid Executive Automaat bj 2017 Navi Clima Camera Pdc CruiseControl....
Toyota Auris 1.8 Hybrid Executive 2017 Navi clima camera
- Kenteken: NG-815-B
- Merk: Toyota
- Model: Auris
- APK tot: 12-07-2026
- Tellerstand: 164662 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Hybride (Elektrisch/Benzine)
- Bouwjaar: 2017
- Transmissie: Automaat
- Kleur: blauw Metallic
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: grijs
- Motorinhoud: 1798 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 2ZR
- Vermogen: 100 kW / 136pk
- Ledig gewicht: 1310 kg
- Max. trekgewicht: 345 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 3.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 460 cm
- Breedte: 176 cm
- Hoogte: 1485 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- AchteruitCamera
- Afst. bed. voor centr. deurvergr
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen/microvezel bekleding
- Lederen versnellingspook
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Het is een nette en comfortabele auto, deze Toyota Auris, hij heeft 164662 kilometer gelopen. Hybride rijden is de ideale middenweg. Deze Toyota Auris biedt die mogelijkheid. Goedkoper rijden, schoner rijden en zo nodig over op benzine. De ideale combi! Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. De sportstoelen zien er niet alleen prachtig uit, maar zijn ook functioneel, zoals u kilometer na kilometer zult merken. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, halflederen bekleding, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Ongelukken of parkeerschade? Dat gebeurt u niet meer, met de achteruitrijcamera. U kunt uw handen aan het stuur houden en uw ogen op de weg. Want het audiosysteem, met DAB-ontvangst, en het full map navigatiesysteem bedient u vanaf het stuurwiel. Bij de luxe van deze auto hoort ook electronic climate control. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. Stel de cruise control in op de gewenste snelheid en u rijdt comfortabel en zuinig. Ook keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook zijn aan boord.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Toyota Auris samen. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. U bent mede dankzij hill hold functie, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Bent u nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie.
Tulp Autobedrijf in Dongen is een universeel autobedrijf. Wij hebben ruim 130 occasions op voorraad. Wij zijn BOVAG aangesloten en RDW-erkend. We kunnen uw nieuwe auto ter plaatse tenaamstellen op uw naam en uw eventuele inruilauto vrijwaren 24/7. Tevens hebben wij de mogelijkheid om u een autoverzekering aan te bieden met een lage premie. Ook een Autofinanciering kunnen wij u via een van onze partners aanbieden, vraag naar de mogelijkheden.
Garantie en onderhoud is mogelijk door te kiezen voor een van onze afleverpakketten.
Wij zijn doordeweeks geopend van maandag t/m vrijdag tussen 9:00 en 18.00 uur, op zaterdag tussen 10:00 tot 17:00 uur. Buiten openingstijden en op zondag zijn wij enkel geopend op afspraak.
BEZICHTIGING/PROEFRIT UITSLUITEND OP AFSPRAAK.
INRUIL IS MOGELIJK
Vakgarage Stoomberg-Tulp
De Slof 54
5107RJ Dongen
0162321313
verkoop@tulpautobedrijf.nl
www.vakgaragestoomberg-tulp.nl
Hoewel de informatie op deze website continue zo accuraat en actueel mogelijk wordt gehouden, zijn vergissingen in modellen, uitvoeringen, prijzen, technische specificaties, afbeeldingen, of andere informatie op deze website ten aller tijden onder voorbehoud. Het is onmogelijk om vergissingen en dergelijke volledig uit te sluiten.
Aan de inhoud van deze website kunnen derhalve op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Wij adviseren de opties en specificaties zelf te controleren. Bij twijfels kunt u ons altijd vrijblijvend contacteren.
Voor meer informatie, vragen of het maken van een afspraak kunt u ons gerust bellen of mailen. Bel 06-19681441 voor een proefrit of mail ons naar verkoop@tulpautobedrijf.nl


Toyota Auris 1.2T (2015) - Test
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 142 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.600 x 1.760 x 14.850 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.310 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.865 kg |
| Trekgewicht geremd | 345 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 345 kg |
| Inhoud bagageruimte | 600 - 1.029 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 2 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 3,5 l/100km (1 op 28,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,5 l/100km (1 op 28,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| CO2-uitstoot | 82 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Vakgarage Stoomberg-Tulp
De Slof 545107 RJ Dongen
















































