
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Suzuki Vitara
1.4 Boosterjet Style Hybrid Automaat Betreft een Demo. Direct leverbaar
€ 35.75020258.975 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 augustus 2025 |
| APK | 11 augustus 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 37.547 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Deze auto is bijna nieuw, ondanks dat hij uit 2025 komt; hij heeft slechts 500 kilometer afgelegd. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is deze Suzuki een prettige auto om te rijden. Op koude dagen voelt u zich snel behaaglijk op de verwarmbare stoelen. Het glazen panoramadak zorgt voor een onovertroffen uitzicht. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Hoeveel ruimte heeft u nog bij het inparkeren? De achteruitrijcamera brengt helder in beeld wat zich achter de auto bevindt en geeft een geluidssignaal. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Appen met uw auto? Geen probleem. U kunt van overal contact opnemen, de functies controleren en activeren. U bedient 'm met remote services. Een optie die de veiligheid verhoogt, is de bediening vanaf het stuur van het audio-installatiesysteem (met DAB-radio!) en het full map navigatiesysteem. Bij het wisselen van rijbaan kan een dode hoek ontstaan waardoor achterliggers te dichtbij kunnen komen. De achteropkomend verkeer waarschuwing geeft in dat geval automatisch een signaal. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van electronic climate control, schakelpaddles aan het stuur, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en bagage afdekhoes.
Als bestuurder van deze Suzuki bent u nooit alleen. U wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met u de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Voor meer veiligheid detecteert deze auto het risico van een aanrijding tijdig via de forward collision warning. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Welkom bij VDNS Oostendorp Suzuki Helmond, trotse officiële Suzuki-dealer én al meer dan 10jaar! Een erkenning die we hebben verdiend dankzij onze klantgerichtheid, service en prestaties – iets waar we elke dag opnieuw naar streven.
Wij zijn onderdeel van Oostendorp Automotive waar u alles vindt op het gebied van mobiliteit onder één dak:
Waarom VDNS Oostendorp Suzuki Helmond?
- Officiële Suzuki-dealer met jarenlange ervaring
- Nieuwe modellen, scherpe voorraaddeals & privélease
- Eigen werkplaats voor onderhoud, garantie & service
- Alles op één locatie – van aankoop tot aflevering
Het genoemde maandbedrag betreft een vanafprijs en is indicatief. Deze berekening is gebaseerd op een aanbetaling en een slottermijn van circa 20% van de aanschafwaarde. De exacte hoogte van het maandbedrag kan variëren afhankelijk van factoren zoals de looptijd van de financiering, het rentepercentage, de hoogte van de aanbetaling, de gekozen slottermijn en uw persoonlijke (financiële) situatie. Aan deze berekening kunnen geen rechten worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- Extra getint glas
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- kunstlederen/suede bekleding
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 500 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieur
Interieurkleur: Suede black
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Historie
Aantal eigenaren: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- Suzuki tot 10 jaar occasion (inbegrepen):
Je kijkt naar een occasion van Oostendorp Automotive. Onze auto's zijn all-in geprijsd, zonder verborgen kosten. Dit voertuig heeft sowieso 12 maanden BOVAG garantie en na elke volledige onderhoudsbeurt bij een erkende Suzuki-dealer wordt de garantie met één jaar verlengd tot de auto 10 jaar oud is (tot 200.000 kilometer). Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: Geen nieuwe APK; 1 jaar gratis Suzuki pechhulp in heel Europa, Nieuwe APK bij aflevering, Tot 10 jaar garantie of 200.000km
- Bovag garantie 12 maanden (zonder meerprijs):
Afleverpakket Premium.
Nieuwe APK bij aflevering, 12 maanden Bovag garantie, onderhoud volgens fabrieks voorschriften, poetsen, halve tank brandstof volledige uitleg bij levering.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Suzuki tot 10 jaar occasion"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Identificatie
Typenummer: K14D
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BV Nimag Postbus 77 4130 EB Vianen, NL 0347-349749 http://www.suzuki.nl contact@louwmangroup.nl
Overige informatie
Basiskleur: blauw / zwart
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.373 cc |
| Max. vermogen | 80 kW (109 pk) |
| Max. koppel | 235 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.190 x 1.780 x 1.600 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.180 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.680 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 375 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 s |
| Actieradius | 824 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Oostendorp Suzuki Helmond
Varenschut 215705 DK Helmond





























