
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Suzuki Jimny
1.3 JLX Cabrio 4X4
€ 4.9502005157.636 km
Handmatig
Benzine
Cabriolet
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (3 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 15 februari 2005 |
| APK | 8 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 16.000 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
INRUILKOOPJE:
Stoere Suzki Jimny 1.3 JLX Cabrio 4x4 o.a. voorzien van bull-bar en lichtmetalen velgen.
De auto rijdt goed en is technisch in orde.
Aan de buitenkant laat op sommige plekken de blanke lak wat los.
Welkom bij Eshuis Auto B.V. en Minibusje.com
Dé specialist in minibusjes en minicampers!
Inruil, lease en financiering behoren tot de mogelijkheden. Om teleurstelling te voorkomen, vraag naar de beschikbaarheid. Graag tot ziens in Holten! Tel. 0548-745047
Aanvullende opties en accessoires
- Instructieboekjes aanwezig
- mistlampen
- Rookvrij
- spatlappen
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2000 - 2006
Maten en gewichten
Laadvermogen: 410 kg
Wielbasis: 225 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 179 g/km
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9,4 l/100km (1 op 10,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Staat
Technische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
- Bovag (€ 595 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BV Nimag Postbus 77 4130 EB Vianen, NL 0347-349749 http://www.suzuki.nl contact@louwmangroup.nl
Overige informatie
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (3 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.328 cc |
| Max. vermogen | 59 kW (80 pk) |
| Max. koppel | 110 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.625 x 1.600 x 1.655 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.010 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.420 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 113 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 21,2 s |
| Actieradius | 533 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,4 l/100km (1 op 10,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| CO2-uitstoot | 179 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Minibusje.com
Ondernemersweg 77451 PK Holten






















