
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Suzuki Jimny
1.3 4WD CABRIO 67.000KM
€ 7.950200567.045 km
Handmatig
Benzine
Cabriolet
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 7 juli 2005 |
| APK | 19 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 12.711 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Deze auto wordt afgeleverd met lopende APK tot 19-09-2026 en controle beurt. Afleveringsbeurt volgens schema en nieuwe APK 350,-
Opties
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Stuurbekrachtiging
- 4 WD
- Centrale deurvergrendeling, handbediend
Garantie: aanvullende garantie in overleg mogelijk
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | 4WD |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.298 cc |
| Max. vermogen | 59 kW (80 pk) |
| Max. koppel | 110 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.625 x 1.600 x 1.655 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 1.010 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.420 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 113 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 21,2 s |
| Actieradius | 533 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| CO2-uitstoot | 179 g/km |
Opties
Autobedrijf Schuurhuis B.V.
Vermeerstraat 27731 SM Ommen






















