

Suzuki Alto
1.1 GL - nap! - nieuwe apk tot 05-2027
€ 1.570200374.508 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 april 2003 |
| APK | 29 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
29 mei 2026 74.508 km voorzien van nieuwe remschijven achter, een nieuwe accu en een nieuwe apk.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 155/65 R13
Laadvermogen: 390 kg
Wielbasis: 236 cm
Emissieklasse: Euro 3
Aantal sleutels: 2
Voor meer foto's bekijk onze website. For more pictures check our website. www.hvrtrading.nl
- Financiering is eventueel mogelijk.
- Inruil is mogelijk.
Wij zijn een RDW erkend bedrijf, met ruim 25 jaar ervaring in de autobranche. Uiteraard kunnen we uw oude auto direct vrijwaren en de nieuwe auto op uw naam zetten.
U heeft bij ons ook de mogelijkheid om te pinnen of te telebankieren
Voor een kop koffie en een proefrit bent u van harte welkom!
We hebben altijd ongeveer 70 personen en bedrijfswagens op voorraad.
Ook kunt u op onze website onze bedrijfsvoorraad vinden www.hvrtrading.nl
HVR Trading
Kanaalstraat 41b
5691 NB Son & Breugel
mob: +31(0)651817611
info@hvrtrading.nl
www.hvrtrading.nl
openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 09:00 tm 17:30 uur
zaterdag van 10:00 t/m 16:00 uur
onder voorbehoud van fouten en wijzigingen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.061 cc |
| Max. vermogen | 46 kW (63 pk) |
| Max. koppel | 85 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.500 x 1.480 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 9,2 m |
| gewicht | 775 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.165 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 177 - 725 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,8 s |
| Actieradius | 714 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | B |



