

Suzuki Alto
1.1 GX Spirit
€ 1.6952005179.348 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 maart 2005 |
| APK | 2 maart 2025 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 6.551 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 67 - € 73 |
Modelreeks: jan. 2004 - jan. 2007
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 390 kg
Wielbasis: 236 cm
Emissieklasse: Euro 3
Aantal eigenaren: 4
Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde opties / accessoires afwijken van de werkelijke opties / accessoires. Derhalve zijn deze onder voorbehoud.
Ons bedrijf, met meer dan 25 jaar ervaring in autotechniek, heeft altijd een ruim aanbod betaalbare occasions op voorraad en beschikt over een moderne werkplaats. Uw wensen staan nog altijd centraal.
Occasion of nieuw, grote of kleine beurt, APK-keuring, verzekering, financiering, glasschade, pechhulp, winterbanden etc.
U kunt voor alles bij ons terecht!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.061 cc |
| Max. vermogen | 46 kW (63 pk) |
| Max. koppel | 85 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.620 x 1.480 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 9,2 m |
| gewicht | 775 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.165 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 177 - 725 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,8 s |
| Actieradius | 714 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |


