

Suzuki Alto
1.1 Automaat/169.000Km Nap/Apk 01-'27
€ 1.2992003169.472 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 januari 2003 |
| APK | 6 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Suzuki Alto 1.1 Automaat/169.000Km Nap/Apk 01-'27
Exterieur
Interieur
Overige
Veiligheid
Leuke goed rijdende Suzuki Alto automaat. Rijdt, stuurt en schakelt perfect. Recent een onderhoudsbeurt gehad volgende beurt dient bij 179.000Km. Lichte gebruikers sporen. Apk is geldig tot en met 06-01-2027.
Voor vragen of informatie kunt u bellen naar: 038-4228221 of 06-26384245
Autobedrijf Vermaning
Ohmstraat 12
8013pz zwolle
0384228221
info@autobedrijfvermaning.nl
www.autobedrijfvermaning.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 3 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.061 cc |
| Max. vermogen | 46 kW (63 pk) |
| Max. koppel | 85 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.495 x 1.475 x 14.550 mm |
| Draaicirkel | 9,2 m |
| gewicht | 785 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.165 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 177 - 725 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 17,5 s |
| Actieradius | 714 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 152 g/km |
| Energielabel | D |



