

Subaru XV
2.0i e-BOXER Luxury - Trekhaak - Dealer onderhouden
€ 25.950202084.168 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 februari 2020 |
| APK | 26 september 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 42.191 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Bij de bouw van de Subaru XV wordt niets aan het toeval overgelaten. Vandaar dat hier een auto staat die in optimale conditie verkeert. Deze dealeronderhouden auto is van de eerste eigenaar. Een krachtige viercilinder benzinemotor en een prettige automatische transmissie zorgen voor de aandrijving van deze stoere Subaru. De verwarmbare voorstoelen zijn een weldaad voor rug en schouders. Ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten zijn aan boord.
Kinderfietsje niet gezien bij het inparkeren? Dat gebeurt u nooit meer. Daar zorgt de achteruitrijcamera wel voor! Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst en het full map navigatiesysteem bedient u veilig met knoppen op het stuurwiel of met gesproken commando's. Aan boord van deze Subaru XV is een achteropkomend verkeer waarschuwing voor extra veiligheid. U verwacht natuurlijk electronic climate control in deze auto, en die is er dan ook. Ook schakelpaddles aan het stuur, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen versnellingspook zijn aan boord.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Onbedoeld bumperkleven is er niet bij, dankzij de forward collision warning. Die waarschuwt direct als een botsrisico met uw voorligger dreigt. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, hill hold functie en brake assist.
Daarbij wordt deze auto aan u geleverd met BOVAG Garantie. Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om u alles te laten zien!
Modelreeks: aug. 2019 - dec. 2022
Laadvermogen: 542 kg
Wielbasis: 267 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 12 maanden
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Fabrikant: Autohuis Eickhof B.V. Kayersdijk 153 7332AR APELDOORN, NL 055-5212809 http://www.eickhof.nl verkoop@eickhof.nl
We leveren al onze occasions geheel rijklaar af zonder dat u extra (optionele) afleverpakketten bij moet kopen. Al onze occasions worden standaard afgeleverd met minimaal 12 maanden BOVAG garantie, eventueel resterende fabrieksgarantie, 12 maanden mobiliteit service, benodigde onderhoudsbeurt, minimaal 12 maanden apk keuring en gepoetst van binnen en buiten zonder extra kosten.
Al onze nieuwe auto's leveren we geheel rijklaar af inclusief: Waxoyl lakbehandeling, volle tank en luxe kentekenplaten! geïnteresseerd in deze auto? Voor een vrijblijvende taxatie en/of proefrit aanvraag kunt u contact opnemen met verkoop@eickhof.nl of bel met 055-5212809.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.995 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 194 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.470 x 1.800 x 1.600 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.528 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.070 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.270 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Inhoud bagageruimte | 340 - 1.193 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,7 s |
| Actieradius | 738 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 180 g/km |
| Energielabel | E |





