

smart EQ Fortwo
Comfort 18 kWh | SOH 90,2% | Nieuwe APK | Cruise | Pano
€ 8.748201936.289 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 10 september 2019 |
| APK | 30 april 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 32.250 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 83 - € 90 |
SOH (staat van accu) 90,2%
Aangeboden, Smart fortwo EQ Comfort 18 kWh.
Deze auto is onder andere uitgevoerd met climate control, cruise control en panoramadak.
Hij beschikt ook over 2 sleutels en alle boekjes.
Word geleverd met een nieuwe APK.
Deze occasion is te bezichtigen bij ons aan de Parmentierstraat 2 in het mooie Hoogeveen.
Bij ons kunt u alles inruilen, uiteraard uw huidige auto maar ook uw caravan, camper, motorfiets, scooter, brommobiel of boot! Ook zonder APK of met schade.
Neem gerust eens contact op met een van onze verkopers voor een vrijblijvend voorstel, dit kan ook via Whatsapp via +31528700700.
Standaard worden onze occasions rijklaar aangeboden (tenzij expliciet aangegeven), daarnaast bieden wij afleverpakketten aan,
Hierbij onze mogelijkheden:
Afleverpakketten
Hierbij onze mogelijkheden;
Aflevering zo mee (Zonder pakket): € 20,-
• Tenaamstelling nieuwe auto.
• Vrijwaren inruilauto.
• Vloeistoffen controle
Aflevering Van Leeuwen basis: € 295,-
• Tenaamstelling nieuwe auto.
• Vrijwaren inruilauto.
• Nieuwe APK inclusief voortkomende kosten.
Aflevering Van Leeuwen Comfort: € 445,-
• Van Leeuwen basis +
• Nieuwe olie, nieuw oliefilter
• Overige vloeistoffen controleren en bijvullen.
Aflevering Van Leeuwen compleet: € 895,-
• Van Leeuwen Comfort +
• Onderhoudsbeurt volgens schema.
• 3 maanden/10.000 KM volledige garantie.*
*Geldig voor auto’s boven de € 7500,- tot 175.000km.
Daarnaast: werken wij ook samen met Autotrust
• Vraag de verkoper naar de voorwaarde.
• Reparatie in eigen regio.
• Snel en eenvoudig claimen bij pech.
• Tot 24 maanden zorgeloos rijden
Deze auto financieren? Ook dit is mogelijk.
Uiteraard bent u vrij om zonder afspraak langs te komen, echter raden wij wel altijd aan om even te bellen voor vertrek om teleurstelling te voorkomen.
Een afspraak is snel gemaakt via 0528 700 700.
Tot snel!
Modelreeks: jan. 2019 - dec. 2023
Modelcode: C453
Actieradius: 145 km
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 325 kg
Wielbasis: 187 cm
Accutype: lithium-ion
Accu laadsnelheid: 40 km actieradius per uur
Accu snellaadsnelheid: 113 km actieradius per uur
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 12,9 kWh/100km
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Van Leeuwen Autos Hoogeveen Parmentierstraat 2A 7903TP HOOGEVEEN, NL 0528-700700 http://www.vanleeuwenautogroep.nl danny@vanleeuwenautomotive.nl
Laadtijd normaal stopcontact: 04:53
Bruikbare accucapaciteit: 16.72 kWh
Ingeschatte actieradius: 118 km
Ingeschat verbruik: 16.38 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer: 101 km
Actieradius praktijk winter: 84 km
Verbruik praktijk zomer: 16.43 kWh/100km
Verbruik praktijk winter: 19.84 kWh/100km
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 60 kW (82 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 2.740 x 1.670 x 1.560 mm |
| Draaicirkel | 7,0 m |
| gewicht | 985 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.310 kg |
| Inhoud bagageruimte | 260 l |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Actieradius | 145 km |
| Energielabel | A |



