Skoda Enyaq

iV 80 Camera Apple CarPlay Stoelverwarming Trekhaak

PoweredBy
Skoda Enyaq
iV 80 Camera Apple CarPlay Stoelverwarming Trekhaak
€ 25.400202287.330 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

Kenmerken

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurZwart
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 27 juli 2022
APK 27 juli 2026
BTW aftrekbaar ja
Catalogusprijs € 51.905
Wegenbelasting/3mnd € 270 - € 296

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Jan van Veen Auto's B.V.

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Skoda Enyaq is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Skoda Enyaq

Omschrijving

Deze origineel Nederlandse auto heeft 1 eigenaar gehad en is dealer onderhouden.

Deze Skoda Enyaq iV komt uit 2022, werd geleverd van 29-09-2020 tot 30-09-2023 en kostte toen € 51.905,-.

Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij jou past. Een koude start op frisse dagen? Niet met de behaaglijke stoelverwarming. De elektrische achterklep opent met een druk op de knop, zodat jij gemakkelijk toegang heeft tot de bagageruimte. Ook is de auto voorzien van: LED koplampen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.

Snelheid, brandstofinfo, noem maar op. Het digitale dashboard houdt je permanent op de hoogte. Goed en overzichtelijk. Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Vanaf elke plek contact maken met deze auto: dat kan met behulp van remote services, die je simpel activeert met je smartphone. Onderweg kun jij veilig genieten van het audiosysteem met DAB-radio en het navigatiesysteem. Want in deze Skoda bedien je ze vanaf het stuurwiel of met jouw stem. De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Met regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze Skoda helemaal compleet.

Deze Skoda biedt je niet alleen comfort en rijplezier, maar ook veiligheid. Actieve veiligheidssystemen houden voor jou de weg in de gaten en reageren op onvoorziene situaties voordat jij dat kunt. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als je onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. In druk verkeer en onoverzichtelijke situaties helpt het accident avoidance system mee om een aanrijding te vermijden.

Hebben we jou nieuwsgierig gemaakt? Grijp dan je kans en plan direct online een proefrit.

Jan van Veen Auto’s
Wij zorgen ervoor dat je de auto gaat vinden die bij je past, een jonge occasion die doet wat hij moet doen, waar je van op aan kunt én die er ook nog eens mooi uitziet.

Inmiddels bestaat ons bedrijf 31 jaar en kunnen onze verkoopadviseurs je als geen ander informeren en meedenken voor een aanbod passend bij jóuw leven. Onze specialisatie ligt bij de A-merken Volkswagen, Audi, Seat & Škoda en daar hebben we er altijd 250 van op voorraad! We zetten graag een stapje extra voor onze klanten, dat zie je niet overal maar is voor ons vanzelfsprekend. We zijn dan ook heel trots op onze klantbeoordeling van 9,6/10.

Onze werkplaats huist 8 volledig opgeleide technisch specialisten, waarvan 3 APK-keurmeesters. De zonnepanelen op het dak drijven niet alleen de apparatuur aan maar zorgen ook voor opgeladen accu’s in onze hybride en elektrische voertuigen.

Service
Ons bedrijf is RDW erkent en aangesloten bij NAP en BOVAG sinds 1994. Voor ons is het vanzelfsprekend een auto af te leveren zónder bijkomende kosten, dit stukje service zit al bij de prijs inbegrepen:
- Minimaal 6 maanden APK
- Een 40 punten veiligheidscontrole op basis van APK normering (remmen,banden,vloeistoffen,verlichting etc.)
- Km-stand garantie met de Nationale Auto pas
- Onderhoudshistorie
- Tenaamstelling bij ons bedrijf
- Nieuw matten set
- Een wasbeurt bij aflevering

Garantie
Wij hebben vertrouwen in onze auto’s en kunnen daardoor standaard 3 maanden garantie geven op het motorblok en de versnellingsbak (t.w.v. € 350). Kies je liever voor extra zekerheid? Dan is de BOVAG garantie een uitbreidingsmogelijkheid. Voor € 995,- heb je 12 maanden glasheldere garantie. De voorwaarden zijn opgesteld met de ANWB en Consumentenbond. Verder krijg je de onderhoudsbeurt bij de BOVAG garantie cadeau!

Inruil & Financiering
Een auto inruilen van een ander merk? Geen probleem, we doen graag een vrijblijvend voorstel. Ook denken we graag mee met een financiering of verzekering.

Aanvullende opties en accessoires

Comfort & Interieur

  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Connected services
  • Lendesteunen (verstelbaar)
  • Navigatie full map
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Telefoonintegratie premium
  • Verwarmde voorstoelen

Exterieur

  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Buitenspiegels met verlichting

Veiligheid

  • Rijstrooksensor met correctie

Overig

  • Interieur sfeerverlichting
  • Oplaadmogelijkheid

Meer informatie

Aandrijving

Actieradius: 505 km

Asconfiguratie

Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat voor: 235/50 R20
Bandenmaat achter: 255/45 R20

Maten en gewichten

Laadvermogen: 533 kg
Wielbasis: 277 cm

Accu

Accu laadsnelheid: 75 km actieradius per uur
Accu snelladen: Combined Charging System, 533 km actieradius per uur

Interieur

Interieurkleur: Donkergrijs

Verbruik

Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 15,247524752475 kWh/100km

Staat

Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Garantie

Garantie: Huisgarantie
Garantie: 3 maanden

Beschikbare afleverpakketten:

  • 3 maanden garantie Motor + Versnellingsbak (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (3 maanden garantie)
  • 12 Maanden Bovag Garantie (€ 995 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "3 maanden garantie Motor + Versnellingsbak"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt

Overige informatie

Emissie: Zero emissie

Specificaties

BrandstofElektrisch
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurZwart
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Achterwiel
Transmissie Automatisch
Max. vermogen 150 kW (204 pk)
Max. koppel 310 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.650 x 1.880 x 1.610 mm
Draaicirkel 9,3 m
Massa 2.007 kg
Max. toelaatbare massa 2.540 kg
Aanhangermassa geremd 1.000 kg
Aanhangermassa ongeremd 750 kg
Inhoud bagageruimte 585 - 1.710 l
Topsnelheid 160 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 8,7 s
Actieradius 505 km
EnergielabelA

Opties

Jan van Veen Auto's B.V.

Zijlstraat 3
5305 EE Zuilichem

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Jan van Veen Auto's B.V.

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Skoda Enyaq is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Skoda Enyaq