
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
SEAT Arona
1.0 EcoTSI Style Business Connect | Camera | Adaptieve cruise | Navigatie | AppleCarplay AndroidAuto | 17"lichtmetaal |

SEAT Arona
1.0 EcoTSI Style Business Connect | Camera | Adaptieve cruise | Navigatie | AppleCarplay AndroidAuto | 17"lichtmetaal |
€ 20.900202418.415 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 juni 2024 |
| APK | 10 juni 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 32.273 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Stevige, vooruitstrevende techniek. En dan met een vleugje temperament. Dat is wat ze bij Seat 'auto emocion' noemen. Hoewel de auto uit 2024 komt, heeft hij maar 18415 kilometer gereden. In deze auto vindt u een driecilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Behaaglijk onderweg zijn? Als bestuurder geniet u van de verwarmbare voorstoelen. Net als uw bijrijder! Nooit meer stramme spieren bij het uitstappen: daar zorgen de comfortstoelen voor! Bij de uitrusting van deze SEAT horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
Dankzij de spraaksturing bedient u verschillende functies zonder uw handen van het stuur te halen. Locatie, motorconditie, storingen... via Connected Services krijgt u alle vitale info over de auto door. Ook handig bij pech! U verwacht natuurlijk automatische airconditioning in deze auto, en die is er dan ook. Telefoon onderweg aan de lader? Daar komt geen kabeltje aan te pas, want deze SEAT Arona is voorzien van een draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. Deze SEAT is voorzien van multifunctioneel lederen stuur, parkeersensoren achter, regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Met de nieuwste technologieën aan boord is deze SEAT in staat om zelf te reageren op potentieel gevaarlijke situaties op de weg. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. U bent mede dankzij hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
U bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neemt u snel contact met ons op?
Aanvullende opties en accessoires
- afwijkende dakkleur
- kleur wit
- Navigatie-pakket (multimedia scherm middel)
- voorstoelen verwarmd
- Audio-installatie
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- comfortstoel(en)
- draadloze telefoonlader
- Extra getint glas
- Instructieboekjes aanwezig
- multimedia scherm klein
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Rookvrij
- Technische inspectie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2025
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 507 kg
Wielbasis: 257 cm
Interieur
Interieurkleur: Black/red (BZ)
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Leaseprijs: full operational lease € 339 p/m (60 maanden, 10.000 km); private lease € 354 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen - Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, ES 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
Overige informatie
Basiskleur: wit / zwart
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.150 x 1.780 x 1.552 mm |
| gewicht | 1.113 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 400 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Actieradius | 714 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 123 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Bochane Arnhem Occasions
Veldoven 76826 TS Arnhem










































