
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

SEAT Arona
FR Business Connect Automaat
€ 38.780202615 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 38.780 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Een auto als de SEAT Arona staat garant voor een hoog prestatieniveau en uitstekend comfort. Dit is een splinternieuwe auto, die nu uit voorraad leverbaar is. Een zuinige benzinemotor en uitstekende prestaties, dat is wat deze SEAT aanbiedt. Voorin is het 's winters genieten met de verwarmbare voorstoelen voor zowel bestuurder als bijrijder. Verder is de SEAT uitgerust met: zwarte hemelbekleding en LED-achterlichten. Hoeveel ruimte heeft u nog bij het inparkeren? De achteruitrijcamera brengt helder in beeld wat zich achter de auto bevindt en geeft een geluidssignaal. De DAB-ontvanger zorgt voor een ruime keuze uit digitale radiozenders en een kristalheldere geluidsweergave. Bluetooth met audiostreaming maakt het mogelijk om muziek draadloos af te spelen. Deze SEAT is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met u mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Accident avoidance system is een pre crash systeem. Het systeem helpt u om een dreigende aanrijding te voorkomen. De auto is ook uitgerust met alertheidssysteem, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem. Als u wilt, kunt u al snel rijden met uw nieuwe Arona. Onze verkoopadviseurs staan klaar om u de auto te laten zien. Dan leggen ze u meteen uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden. Tot ziens in onze showroom!
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Banden 205/60 R16
- Buitenspiegels in dakkleur, deurgrepen in carrosseriekleur
- C-stijl uitgevoerd in zwart
- Dakreling in zwart
- Donker getinte ruiten achter (vanaf B–stijl)
- Luchtroosteroml. geel voor Reference en Style, rood voor FR
- Mistlampen achter
- Velgen 'Design', 16 inch lichtmetaal
- Velgen 'Performance Machined', 18 inch lichtmetaal
Infotainment
- Apple CarPlay™, Android Auto™
- Digitaal instrumentenpaneel 10 inch (Virtual Cockpit)
- Draadloze telefoonlader 15W
- Speakers 6
Interieur
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Bekleding stof ''Nuance''
- Bestuurdersstoel en bijrijdersstoel in hoogte verstelbaar
- Dakhemel uitgevoerd in zwart
- Handrem uitgevoerd in vegan leder
- LED sfeerverlichting in voorportieren
- LED–interieurverlichting, in voorportieren, voetenruimte en luchtroosteromlijsting
- Leeslampjes voor en achter
- Make-up spiegels in zonneklep
- Middenarmsteun voor, met opbergvak
- Multifunctioneel lederen stuurwiel, schakelpaddels voor DSG
- Opbergzak achterzijde voorstoelen
- Rugleuning achterbank in delen neerklapbaar
- Variabele laadbodem bagageruimte
- Versnellingspookmantel uitgevoerd in vegan leder
- Verwarmbare voorstoelen
Uitrusting
- Afstandscontrolesysteem (Front Assist) met noodremfunctie
- Airconditioning automatisch met 2–zone–temperatuurregeling
- Anti Blokkeer Systeem en Elektronisch Stabiliteit Systeem
- Bandenreparatieset, 12–Volt compressor en bandendichtmiddel
- Bluetooth telefoonkoppeling en audiostreaming
- Buitenspiegels elektrisch verstel–, verwarm– & inklapbaar
- Centrale vergr. met afstandsbediening en Keyless Entry&Go
- Design koplampverlichting Full LED
- Digitale radio ontvangst (DAB+)
- Dynamische grootlichtassistent (Dynamic Light Assist)
- Front assist
- Gordel reminder, vóór en achter
- Gordijn airbag en zij-airbags voor
- Hellingassistentie (Hill Hold)
- Hoofd airbags vóór, uitschakelbaar voor bijrijder
- Hoofdsteunen 3x achter, verstelbaar
- Kinderzitbevestiging 2e zitrij (ISOFIX)
- Lane Assist en Trafic Jam Assist
- LED-dagrijverlichting en Coming & Leaving Home verlichting
- Lifehammers, 2 stuks
- Mistlampen vóór led met bochtenverlichting
- Multimediasysteem met 8,25 inch (20,95 cm) touchscreen
- Parkeersensoren achter & voor en automatische inparkeerhulp
- Predictive adaptive cruise control
- Rijprofielkeuze
- Ruitenwissers met intervalstand en licht- & regensensor
- Schijfremmen achter (alleen op DSG)
- SEAT CONNECT voor multimediasysteem
- Side assist en Exit assist
- Tot 8 jaar garantie
- Trekhaak voorbereiding
- USB–aansluiting (2x) vóór, type USB–C
- Verkeersbordenherkenning (alleen i.c.m. navigatie)
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 226104
Productienummer: 226104
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 714 km
Laadvermogen: 400 kg
Wielbasis: 257 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1231 kg
Interieur: Bekleding stof ''Nuance''
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.150 x 1.780 x 1.540 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 1.131 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.531 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Actieradius | 714 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
Opties
Broekhuis Purmerend Volkswagen Seat Skoda
Binnenzeestraat 51446 AB Purmerend































