We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Zeer nette Saab 9-2 1.8t cabriolet. Geheel TX uitgevoerd en daarmee geeft dit de Saab een extra exclusieve uitstraling. Technisch ook geheel op orde: auto is voorzien van nieuw motorblok incl. nieuwe koppeling en daarmee klaar voor vele fijne (open) kilometers.
Het elektrisch bedienbare cabrio dak bevindt zich in een zeer goede staat. De Saab wordt afgeleverd met nieuwe APK, een afleveringsbeurt en aircoservice.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
Verwarmde voorstoelen
Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
Koplampreiniging
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R18
Laadvermogen: 455 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
disclaimer: uiteraard proberen wij de omschrijving de auto zo nauwkeurig mogelijk te maken. Desondanks kunnen er toch afwijkingen in opties, kleur en uitvoering voorkomen. Hiervoor wijzen wij alle verantwoording af en hier kunnen dan ook geen rechten aan ontleend worden