

Renault Symbioz
1.6 E-Tech full hybrid 145 esprit Alpine 19'' Camera Stuurverw
€ 31.949202529.779 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 6 maart 2025 |
| APK | 6 maart 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 38.394 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Drive for change: dat is het motto bij Renault. En dat bewijst het merk met innovatieve techniek, maar ook met Frans gevoel voor styling. Deze stoere auto wordt aangedreven door een benzinemotor en een automatische transmissie. Dankzij de stoelverwarming heeft u in deze auto nooit meer last van een koude rug of koude benen. Verder is de Renault uitgerust met: 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter en LED-achterlichten.
Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. In deze Symbioz vindt u niet alleen schakelaars op het stuur om het navigatiesysteem te bedienen en het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst, maar er is ook spraakbediening. Geen gedoe met snoertjes! De draadloze telefoonlader zorgt onderweg weer voor een volle smartphone-accu. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. Ook is de Renault uitgerust met: regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur.
De automatische veiligheidssystemen in deze Renault fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo u en uw passagiers te beschermen. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. Vermoeidsheidsherkenning herkent tekenen van vermoeidheid bij de bestuurder. Het systeem voorkomt dat er ongelukken gebeuren doordat de bestuurder in slaap valt. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit te reserveren.
Modelreeks: mei 2024 - jul. 2025
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 527 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf Boks Laan vd Dierenriem 51 7324AB Apeldoorn, NL 055-3603050 http://www.autobedrijfboks.nl info@autobedrijfboks.nl
De door ons genoemde communicatieadviesprijzen zijn inclusief onvermijdbare kosten nodig voor levering van de auto. Optionele pakketten of uitrusting zijn altijd de keuze van de consument en kunnen desgewenst tegen meerprijs geleverd worden.
Bij Autobedrijf Boks heeft u keuze uit meer dan 250 occasions. Heeft u een auto in te ruilen? Ga dan naar onze website: http://www.autobedrijfboks.nl/voorraad en vind uw nieuwe auto. Binnen 1 werkdag krijgt u een offerte op maat.
Heeft u een eigen bedrijf? Weleens over financial lease nagedacht? Voor meer informatie hierover ga naar https://www.autobedrijfboks.nl/diensten/financieren/ Ook voor ZZP zeer aantrekkelijke tarieven en acceptatie voorwaarden.
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 105 kW (143 pk) |
| Max. koppel | 150 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.410 x 1.800 x 1.570 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.398 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.925 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Inhoud bagageruimte | 492 l |
| Inhoud brandstoftank | 48 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Actieradius | 1.021 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 105 g/km |
| Energielabel | A |


