Peugeot 5008

1.2 PureTech 130 PK Automaat Allure 7-Pers. | CAMERA | CARPLAY | STOELVERWARMING

PoweredBy
Peugeot 5008
1.2 PureTech 130 PK Automaat Allure 7-Pers. | CAMERA | CARPLAY | STOELVERWARMING
€ 20.700202286.386 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • Automatisch

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen7
Datum eerste toelating 11 mei 2022
BTW aftrekbaar ja
Import auto ja
Wegenbelasting/3mnd € 226 - € 247

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Autobedrijf A. van Rijswijk

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Peugeot 5008 is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Peugeot 5008

Omschrijving

Aanvullende opties en accessoires

Exterieur

  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Buitenspiegels met verlichting
  • Chroom delen exterieur
  • Privacy glas
  • Zonnescherm zijruiten

Infotainment

  • Navigatiesysteem full map

Interieur

  • 2 stoelen op derde rij
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Stuur verstelbaar
  • Voorstoelen verwarmd

Veiligheid

  • Autonomous Emergency Braking

Overige

  • Bluetooth
  • Extra getint glas achter
  • kunstlederen/stof bekleding
  • Lendesteun(en) verstelbaar
  • Rijstrooksensor met correctie
  • Schakelmogelijkheid aan stuurwiel

Meer informatie

Modelreeks: jan. 2020 - nov. 2022
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 284 cm
Interieurkleur: Zwart
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
Fabrikant: Autobedrijf A. van Rijswijk Zoutendijk 2 4264KH VEEN, NL 0416319900 http://www.vanrijswijkautos.nl verkoop@vanrijswijkautos.nl

Prijs incl. verkooppakket 4 (BOVAG-garantie) is € 21.995,-.

Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze Peugeot 5008 heeft 86386 kilometer gelopen en is van het bouwjaar 2022. In deze SUV vindt u een driecilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen. Bij deze Peugeot 5008 tovert u in één simpele handeling zomaar twee stoelen erbij en heeft u een derde zitrij. Bij de uitrusting van deze Peugeot horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.

Kilometerstand? Oliepeil? Accuspanning? Allemaal te zien via de app. Overal. Altijd. Dankzij Connected Services. Het full map navigatiesysteem en het audiosysteem bedient u met knoppen op het stuur of met gesproken commando's. In een auto als deze kunt u niet zonder automatische airconditioning, zodat de temperatuur altijd goed is. Inparkeren en uitparkeren kost geen enkele moeite dankzij de parkeersensoren. Het hoort bij een intelligente auto als deze dat hij zelf in staat is om zijn omgeving in de gaten te houden. Dat doet deze Peugeot met een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor. Met sportstuur met schakelpaddels, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze Peugeot helemaal compleet.

Het rijden met deze Peugeot wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze auto. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Het forward collision warning-systeem waarschuwt indien een botsing dreigt met een voorliggend of tegemoetkomend voertuig. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.

Maak nu een afspraak voor een proefrit!

Bedrijfsinformatie

Stuur de foto's van uw inruilauto naar ons WhatsApp nummer 06-22055070 (alleen WhatsApp).

Kijk op www.vanrijswijkautos.nl voor een volledige omschrijving + 360 graden foto's of download onze APP!

Wij zijn een BOVAG autobedrijf en leveren uitsluitend auto's van dealerkwaliteit. Onze auto's zijn voorzien van een onderhoudshistorie zodat alles is te verifiëren.

Voor Financial Lease en financiering, www.vra-lease.nl.

Bovenstaande informatie is met zorg opgesteld, maar daaraan kunnen geen rechten worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten zijn dan ook voorbehouden.

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieSUV (5 deuren)
KleurGrijs (Metallic)
Aantal zitplaatsen7
Aandrijving Voorwiel
Transmissie 6 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 3
Cilinderinhoud 1.199 cc
Max. vermogen 96 kW (131 pk)
Max. koppel 230 Nm
gewicht 1.405 kg
Inhoud brandstoftank 53 l
Topsnelheid 196 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 10,2 s
Actieradius 803 km
Brandstofverbruik gecombineerd 6,6 l/100km (1 op 15,2)
EnergielabelC

Opties

Autobedrijf A. van Rijswijk

Zoutendijk 2
4264 KH Veen

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Autobedrijf A. van Rijswijk

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Peugeot 5008 is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Peugeot 5008