

Peugeot e-5008
Launch Edition Dual Motor 73 kWh 325pk | Nappa Leder | Schuifdak |
€ 48.92520258.363 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 25 juli 2025 |
| APK | 25 juli 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 62.214 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 327 - € 358 |
Kenmerkend design en uitstekende prestaties. Dat is Peugeot, Motion & Emotion. Geruisloos genieten tegen lage kosten? Dan is deze elektromotor iets voor jou! Op de teller van deze auto staat slechts 8363 kilometer. De krachtige motor geeft deze Peugeot uitstekende prestaties. Deze Peugeot e-5008 heeft niet alleen verwarmbare voorstoelen, maar ze zijn ook nog eens voorzien van massagefunctie. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Het glazen panoramadak bied jou een breed zicht op de omgeving. Deze Peugeot e-5008 is niet zuinig met comfort. Wat dacht je van een verwarmde achterbank? Een prettige optie is de derde zitrij. Daarmee heb jij altijd plaats voor extra passagiers. Tot de uitrusting behoren ook 20 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, geluidsisolerende ramen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Met de 360 graden camera kun je elk obstakel of gevaar rondom de auto detecteren, wat je veiligheid verhoogt. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot jouw voorligger. Pech oplossen en zelfs voorkomen? Gaat eenvoudig. Via Connected Services heb je alle data in de hand, gewoon op de smartphone! Deze auto kent elke bestemming als z'n broekzak, dankzij het full map navigatiesysteem. Electronic climate control regelt volautomatisch de temperatuur. Jij kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Met draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, lederen stuur en bagage afdekhoes is deze Peugeot helemaal compleet.
Je geniet nog meer van het rijden met jouw Peugeot omdat je wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Neem de stap naar elektrisch rijden! Maak een afspraak en we zetten 'm voor je klaar.
Modeljaar: 2025
Actieradius: 467 km
Laadvermogen: 634 kg
Wielbasis: 290 cm
Accutype: lithium-ion
Accu laadsnelheid: 74 km actieradius per uur
Accu snellaadsnelheid: 667 km actieradius per uur
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 18,7 kWh/100km
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrieksgarantie: Ja
Aanvullende garantielabels: SPOTiCAR Premium (24 maanden)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Fabrikant: Wittebrug Autobedrijven Bergschenhoek Weg en Land 6264 2661KR BERGSCHENHOEK, NL 010-8504750 http://wittebrug.nl rivagroepleads@rivagroep.nl
Bruikbare accucapaciteit: 69.35 kWh
Ingeschatte actieradius: 342 km
Ingeschat verbruik: 23.5 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer: 347 km
Actieradius praktijk winter: 299 km
Verbruik praktijk zomer: 23.13 kWh/100km
Verbruik praktijk winter: 27.71 kWh/100km
Verbruik combinatierit: 189 kWh/100km
Standaard leveren wij onze auto’s af inclusief de onvermijdbare kosten en inclusief 6 of 12 maanden BOVAG garantie.
Uiteraard kennen wij de historie van de auto’s die wij verkopen en hebben onze occasions een gegarandeerde kilometerstand. Daarnaast leveren wij onze auto’s met een Bovag 40 puntencheck.
Wilt u profiteren van nog meer zekerheid en voordelen? Kies dan ons Wittebrug Servicepakket!
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 239 kW (326 pk) |
| Max. koppel | 509 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.790 x 1.900 x 1.740 mm |
| gewicht | 2.306 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.940 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 348 - 2.232 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,5 s |
| Actieradius | 467 km |
| Energielabel | A |





