
Peugeot 5008
1.2 Hybrid 145 GT | Panoramadak | Stoelen voor en achter verw. | Massage | Camera rondom | Stuurwiel verwarmd | Navi |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2026 |
| APK | 31 maart 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 59.130 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Met z'n extra elektromotor geeft de hybride Peugeot 5008 een heel nieuwe dimensie aan het rijden. Deze nieuwe auto is nu uit voorraad leverbaar. De krachtige hybridemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Het maakt niet uit hoe koud het buiten is, met de verwarmbare stuurwiel en de verwarmbare voorstoelen met massagefunctie voelt u zich altijd comfortabel. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Het glazen panoramadak biedt u een breed zicht op de omgeving. Twee personen extra meenemen? Geen punt. Deze Peugeot 5008 heeft een derde zitrij. Verder is de Peugeot uitgerust met: 19 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, geluidsisolerende ramen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen. Elk van de vier camera's op deze auto draagt bij aan het creëren van een onbelemmerd uitzicht van 360 graden rondom de auto. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Vanaf elke plek contact maken met deze auto: dat kan met behulp van remote services, die u simpel activeert met uw smartphone. Het is veiliger om altijd uw ogen op de weg te houden en uw handen aan het stuur; daarom is dit voertuig uitgerust met een audiosysteem met DAB-ontvangst en een full map navigatiesysteem dat kan worden bediend via het stuurwiel of spraakbediening. De auto is ook uitgevoerd met electronic climate control. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en bagage afdekhoes. Aan boord van deze Peugeot houden verschillende geavanceerde systemen voor u de weg in de gaten. Ze waarschuwen u voor noodsituaties en kunnen in een aantal gevallen ook zelf ingrijpen. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Peugeot u om veiliger te rijden. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Het forward collision warning-systeem is constant alert en detecteert via sensor de afstand tot voorliggers. Wordt die te klein, dan volgt een automatische waarschuwing. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem. Als u wilt, kunt u al snel rijden met uw nieuwe 5008. Onze verkoopadviseurs staan klaar om u de auto te laten zien. Dan leggen ze u meteen uit welke financieringsvormen we erbij kunnen aanbieden. Tot ziens in onze showroom!
.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Afwijkende dakkleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia scherm groot
- Telefoonintegratie premium
Interieur
- 2 stoelen op derde rij
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Hemelbekleding donker
- Lendesteunen (verstelbaar)
Uitrusting
- Airco separaat achter
- Achteruitrij assistent
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bagagedek
- Buitenspiegels met verlichting
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas
- Gelaagde zijruit(en)
- Geluidsisolerend glas
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- Voorstoelen verwarmd
- Zelfstandige rijstrookwissel
- Zonnescherm zijruiten
Overige
- Ergonomische voorstoel(en)
Meer informatie
Maten en gewichten
Laadvermogen: 730 kg
Wielbasis: 29 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Identificatie
Referentienummer: 2781518
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1700 kg
Verwachtte leveringsdatum: 08-04-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 31-03-2026

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.790 x 1.900 x 1.740 mm |
| gewicht | 1.600 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.330 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 348 - 2.232 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Actieradius | 982 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Broekhuis Peugeot & Opel Almelo
Twentepoort West 17609 RD Almelo



























































