
Peugeot 5008
1.2 PureTech Allure 130 PK | Handgeschakeld | Trekhaak | Cruise Control | Climate Control | Navigatie | Mirror Screen | Dealer onderhouden | 1e eigenaar

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 28 oktober 2021 |
| APK | 28 oktober 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 38.960 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Pure lijnen en een verzorgd interieur, het is de typische charme van een Franse auto. De aandrijving van deze Peugeot wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Wat passagierscapaciteit betreft zit u hier letterlijk goed vanwege de derde zitrij. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Kilometerstand? Oliepeil? Accuspanning? Allemaal te zien via de app. Overal. Altijd. Dankzij Connected Services. U kunt het audiosysteem bedienen met de knoppen op het stuur of zelf met uw stem. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. De parkeersensoren waarschuwen wanneer u te krap inparkeert of dat ene paaltje niet hebt gezien. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. Ook is de Peugeot uitgerust met: cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Het risico van een kop-staartbotsing wordt aanzienlijk verminderd door de forward collision warning. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Wij kunnen ons goed voorstellen dat u deze Peugeot wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op om de aflevering te bespreken.
Autobedrijf Haaima is al decennia lang het vertrouwde adres in Friesland en de Noordoostpolder als het gaat om mobiliteit in de breedste zin van het woord!
Aanvullende opties en accessoires
- 2 stoelen op derde rij
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- Extra getint glas
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- zonnescherm zijruiten
Meer informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 736 kg
Wielbasis: 284 cm
Interieurkleur: Stof colyn grijs met mint stiksel
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Leaseprijs: private lease € 629 p/m (36 maanden, 10.000 km); full operational lease € 594 p/m (36 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Gepoetst, tenaamstelling voertuig, geldige APK, vloeistoffencontrole
- Demopack (€ 595 meerprijs):
- lopende fabrieksgarantie (minimaal 12 mnd)
- onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- gepoetst en voorzien van nieuwe matten
- 100 punten kwaliteitscontrole
- Nieuwste fabrieks/navigatiesoftware
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard "): Leeuwekeur Comfort - Zekerheidspack (€ 1.095 meerprijs):
- 12 maanden BOVAG garantie
- nieuwe APK bij aflevering
- onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- gepoetst en voorzien van nieuwe matten
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard "): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK - SPOTiCAR Advanced (€ 1.095 meerprijs):
• 12 maanden garantie
• Niet tevreden, geld terug
• Kilometerstand NAP-gecontroleerd
• Tot 24 maanden garantie met onbeperkt aantal kilometers
• Proefrit mogelijk vóór aankoop
• 24/7 pechhulp in Europa
• Minimaal 1 jaar APK, geen onderhoudskosten gedurende 15.000 km of 1 jaar
• Inruilaanbieding voor alle merken
• Mogelijkheden voor financiering, garantieverlenging en onderhoudscontract
• Servicebeurt en kwaliteitscontrole op 100 punten
Bekijk de voorwaarden op de site van SPOTiCAR
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard "): SPOTiCAR Advanced (12 maanden)
- Carvendo (€ 1.095 meerprijs):
EU verantwoordelijke: Stellantis Peugeot Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdam, NL 0882012700 www.peugeot.nl info@peugeot.nl

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 1.840 x 1.646 mm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| gewicht | 1.404 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.140 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 780 - 1.940 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 828 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 144 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Haaima Coronaweg Leeuwarden
Coronaweg 28938 CA Leeuwarden





































