

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 18 januari 2022 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 54.286 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 505 - € 529 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Trekhaak (optioneel meerprijs)
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
Infotainment
- Audio installatie premium
Interieur
- 2 stoelen op derde rij
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Bluetooth
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- microvezel/stof bekleding
- microvezel interieurdelen
- Rijstrooksensor met correctie
Meer informatie
Modelreeks: jan. 2020 - sep. 2022
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 719 kg
Wielbasis: 284 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Fabrikant: Auto Siero Walstraat 6 8317AP KRAGGENBURG, NL 0527252744 http://www.autosiero.nl info@autosiero.nl
Bedrijfsinformatie
Vind jij het ook altijd zo jammer wanneer een occasion in het echt niet zo mooi is als op de foto? Wij ook. Daarom kopen wij bij Auto Siero alléén auto's in die voldoen aan onze kritische checklist. Door onze jarenlange samenwerking met leveranciers in Nederland, Duitsland en België kunnen wij voor jou, de beste auto's selecteren.
Auto Siero kan daarom een ruime keuze uit lagere kilometerstanden én luxere uitvoeringen bieden en bij iedere occasion een uitgebreide servicehistorie leveren.
Daarnaast hebben wij als inkooppartner de mogelijkheid om auto’s te laten keuren en zo nodig direct te repareren/ vernieuwen op kosten van de leverancier.
Op deze manier kunnen wij garanderen dat de voor jou bestemde auto betrouwbaar en in top conditie is.
Wij laten je graag kennis maken met onze auto’s tijdens een uitgebreide proefrit. En wil je een auto inruilen bij ons? Dan maken wij graag een passend voorstel voor jou.
Auto Siero. Duidelijk en transparant sinds 1988.

Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 1.840 x 1.650 mm |
| gewicht | 1.511 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.230 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,8 s |
| Actieradius | 981 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 142 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autobedrijf Siero
Walstraat 68317 AP Kraggenburg




















































