
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Peugeot 5008
Allure - Hybrid Automaat
€ 47.920202610 km
Automatisch
Elektro/Benzine
SUV
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 47.920 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Disclaimer: LET OP: Getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van de daadwerkelijke voorraadauto. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Vraag onze verkoopadviseurs naar specificaties van deze auto.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 18" lichtmetalen velgen 'BASEL'
- Dakrails glanzend zwart
- Donkergetinte ruiten achter & donkergetinte achterruit
- Koplampen met PEUGEOT LED-technology met 3 lichtklauwensignatuur
- LED achterlichten met 3 lichtklauwensignatuur
- Panoramic navigation Pack
- Zwartgelakte wielkastranden voor en achter
Interieur
- 2de rij: verschuifbare zittingen (60/40) met neerklapbare rugleuningen
- 3de rij: neerklapbare zittingen met Easy access naar derde zitrij
- Bagageafdekrolhoes
- Bekleding Stof/kunstleder
- Leder bekleed multifunctioneel stuurwiel
- Opbergruimte onder laadvloer
Uitrusting
- Pack Safety Plus
- 6 airbags (adaptieve front-, zij- en window-airbags)
- 360 Vision & Drive Assist pack
- Climate control (3-zones) incl. bedieningspaneel op 2de zitrij
- Elektrische handrem + Hill start Assist
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels met instapverlichting
- Keyless entry (proximity) and start
- Laadkabel geschikt voor 11kW 3 fase laden (specifiek voor elektrisch)
- Onboard lader 11kW 3 fase (specifiek voor elektrisch)
- Peugeot Connect SOS
- Peugeot i-Connect (DAB radio, Bluetooth (verbinding voor 2 smartphones), Draadloos Mirror Screen, Apple CarPlay / Android Auto)
- Peugeot Panoramic i-Cockpit met zwevend Display Dual 10'' HD
- VisioPark 1 : Parkeerhulp achter inclusief HD achteruitrijcamera
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Referentienummer: 1392725
Technische informatie
Type hybride: Volledig hybride
Actieradius: 982 km
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 748 kg
Wielbasis: 290 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Broekhuis Basis: Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1780 kg
Interieur: Bekleding Stof/kunstleder

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.790 x 1.900 x 1.690 mm |
| Draaicirkel | 0,0 m |
| gewicht | 1.680 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.428 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 56 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Actieradius | 982 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | B |
Broekhuis Abarth Alfa Romeo Citroën DS Fiat Jeep Lancia Peugeot Zwolle
Nikolaus Ottostraat 118013 NG Zwolle













