

Peugeot 308
SW 1.2T Aut. GT-Line FULL LED | NAVI | CLIMA | CRUISE | BLUETOOTH | PDC V+A | LMV 17''
€ 10.950201689.286 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 juli 2016 |
| APK | 8 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 32.910 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
De producten van de Franse auto-industrie onderscheiden zich door hun elegante vormgeving en innovatieve technieken. Kijk maar naar deze Peugeot 308 SW. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare voorstoelen, donker getint glas achter en verstelbare lendensteunen.
De auto's van vandaag rijden niet alleen subliem, maar luisteren ook goed. Via een speciale app kunt u overal diverse functies controleren en de status van de auto inzien. Met electronic climate control hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze Peugeot 308 SW prima parkeersensoren die u een handje helpen. Om de veiligheid onderweg te verhogen, heeft deze Peugeot zowel een automatisch inschakelbare verlichting als een regensensor aan boord, zodat hij zelf de verlichting en de ruitenwissers kan inschakelen. Cruise control is aanwezig; prettig voor de lange einden. De Peugeot is standaard voorzien van: navigatiesysteem, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Zoals u mag verwachten van deze Peugeot 308 SW is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Soepel wegrijden op een helling is eenvoudig met de hulp van hill hold control.
Interesse voor deze Peugeot 308 SW? Kom 'm dan van dichtbij bekijken. We maken graag een afspraak.
Modelreeks: jan. 2015 - mei 2017
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 680 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Auto Roest bv Parallelweg 1 4209AA SCHELLUINEN, NL 0184601233 http://www.autoroest.nl info@autoroest.nl
Let op! Uiteraard doen wij ons uiterste best om alle advertenties met de nodige zorg samen te stellen. Door de complexiteit en variatie van de voertuigen in onze voorraad kunnen wij niet garanderen dat de getoonde opties overeenkomen met de werkelijkheid.
Wij willen u dan ook vragen bij bezichtiging de auto, de aanwezige opties en specificaties die uw aankoop zouden kunnen beïnvloeden te controleren. Na de aankoop kunnen er dan ook geen reclamaties gemaakt worden op basis van de in de advertentie getoonde specificaties!
Auto Roest bv heeft meer dan 50 jaar ervaring met het in- en verkopen van jonge gebruikte auto's. Al 50 jaar mogen wij ons bij de selecte club van BOVAG autobedrijven voegen en zijn wij ook een Bosch Car Service! De hoogste standaard met betrekking tot onderhoud en reparatie van auto's en bedrijfsvoertuigen.
*100% Onderhouden*
*BOVAG lid*
*BOVAG garantie*
*Bosch Car Service*
Heeft u buiten openingstijden een vraag? Dan kunt u deze via een WhatsApp bericht op +31184601233 stellen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.590 x 1.800 x 1.470 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.175 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.855 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 635 kg |
| Inhoud bagageruimte | 660 - 1.775 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Topsnelheid | 204 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,5 s |
| Actieradius | 1.081 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 112 g/km |
| Energielabel | A |



