

Peugeot e-208
EV Allure 50 kWh
€ 25.940202420.000 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Geel |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 juni 2024 |
| APK | 28 juni 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 36.549 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 158 - € 173 |
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 480 kg
Wielbasis: 254 cm
Actieradius: 363 km
Interieurkleur: Bekleding stof/kunstleder lomsa
Beschikbare afleverpakketten:
• Uitgebreid rapport capaciteit accupakket
• 12 maanden Van Mossel garantie (BOVAG)
• Onderhoudsbeurt
• Minimaal 6 maanden APK
• Vloeistoffen bijgevuld
• Reconditioneren in-en exterieur
• Landelijke dekking service
• Gratis Familiepas incl. App
• Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden)
Minimale snellaadtijd van 0% tot 80%: 24 min
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Geel |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.430 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.910 kg |
| Inhoud bagageruimte | 309 - 1.118 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Actieradius | 363 km |
| Energielabel | A |





