

Opel Zafira
Rolstoelauto
€ 12.950200593.000 km
Handmatig
Benzine
Personenbus
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 30 september 2005 |
| APK | 30 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 24.957 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Carrosserievorm: Rolstoelvervoer
Constructiejaar: 2005-09
Laadvermogen: 685 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 4
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Wij leveren al onze voertuigen standaard met het Budget Afleverpakket (€ 0,-) voor particulieren.
Dit pakket omvat tenaamstelling, 12 maanden BOVAG-garantie en een geldige APK. Wilt u extra zekerheid en service?
Kies dan voor één van onze uitgebreide pakketten:
*) Bierman Afleverpakket Rolstoelauto (€ 1.000,- incl. BTW) inclusief 12 maanden BOVAG-garantie op auto & aanpassingen, nieuwe APK, onderhoudsbeurt, professionele interieur- en exterieurreiniging, mogelijkheid tot gratis vervangend vervoer of lokale garantie bij een universele garage, etc.
*) Bierman Afleverpakket Rolstoelbus (€ 1.500,- incl. BTW) bevat alle onderdelen van het Rolstoelauto-pakket, aangevuld met een LPK (liftkeuring) en begeleiding bij aanvragen voor verlaagde wegenbelasting, ontheffing tussenschot, en eventuele vrijstelling BPM.
Zoekwoorden: rolstoelauto rolstoelbus rolstoelvervoer rolstoel scootmobiel rolstoelvoertuig rolstoelaanpassing auto-aanpassing rolstoelvriendelijk rolstoeltoegankelijk rolstoelgebruik rolstoellift oprijplaat bodemverlaging knielsysteem kofferbaklift zelfrijder side-to-side handicap gehandicaptenvoertuig mindervalide invalidevoertuig invalide-auto Invalidebus
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 150 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.470 x 1.800 x 1.670 mm |
| gewicht | 1.405 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.090 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,6 s |
| Actieradius | 794 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,4 l/100km (1 op 10,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 175 g/km |
| Energielabel | B |





