

Opel Zafira
Tourer 1.4 Cosmo 7p. | | |
€ 11.950201583.725 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 30 maart 2015 |
| APK | 13 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 33.415 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Opel laat jaar in, jaar uit zien dat hoge Duitse kwaliteit toch een heel schappelijk prijskaartje kan hebben. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Xenonverlichting zorgt voor een heldere witblauwe lichtkleur en een scherp lichtbeeld. Bij de rijke uitrusting horen ook 17 inch lichtmetalen velgen, extra getint glas, verstelbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Als u regelmatig met een aanhanger of een fietsendrager op pad bent, is de afneembare trekhaak een praktische extra. Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van electronic climate control is voorzien. Met de aanwezige parkeersensoren weet u altijd zeker of het past. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. Er is cruise control aan boord, voor veilige en zuinige kilometers. U bent in deze Opel ook voorzien van automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en bagage afdekhoes.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen.
We doen ons best om deze auto voor u te omschrijven, maar het beste ervaart u hem als hij voor u staat. Neemt u snel contact met ons op voor een afspraak?
Verkoop occasions en onderhoud van alle merken.
Voor al uw onderhoud hebben wij een professioneel ingerichte werkplaats met goed opgeleide monteurs en de modernste diagnoseapparatuur. U kunt ook bij Auto Totaal Center terecht voor aircoservice, schade reparatie, banden, onderdelen, velgen, uitlijnen, APK en alles wat met auto`s te maken heeft. Wij bieden tevens 'Direct service', reparatie terwijl u wacht.
Ongeacht of uw auto nog vrij nieuw is of al wat ouder, u moet altijd op uw auto kunnen rekenen. Als ervaren servicebedrijf doen wij als Auto Totaal Center er alles aan om uw auto in optimale conditie te houden.
Modelreeks: 2011 - 2016
Modelcode: C
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 807 kg
Wielbasis: 276 cm
Interieurkleur: Black (4AA)
CO₂-uitstoot (NEDC): 144 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.364 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.660 x 1.884 x 1.687 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.513 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.320 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 710 - 1.860 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,8 s |
| Actieradius | 950 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 144 g/km |
| Energielabel | B |




